Loov Eesti sünnipäevamäng – kuues voor!

13. detsember, 2014

Loov Eesti sünnipäevamäng – juba kuues ja eelviimane voor! Palju vingeid auhindu on välja loositud, palju on nuputatud ja koos Eesti loovust tunnustanud. Auhinnamäng käib ikka selleks, et tähistada Loov Eesti kiiret kasvamist ja jõudsat arengut. Pane oma teadmised proovile ja võida imelisi auhindu Eesti disaineritelt! Loosime vastajate vahel välja eriti vahvaid auhindu meie Loov Eesti Poe disaineritelt.

Vasta lihtsalt paarile Loov Eestit puudutavale küsimusele, pane kirja oma nimi ning osaledki sünnipäevamängus!

Seekord on auhinnaks Kadri Kruusi tehtud nahast käepael. “Elus on asju, mis algavad väiksena, kuid kasvavad üha suuremaks ja suuremaks.”Aksessuaaride stiil on vastuoluline, just nagu ühe tõelise naise hingeelu. Kaasaegne disain, funktsionaalsus ja kvaliteetsed materjalid on kokku segatud kire ja hoolega, mis on igivanades käsitööliste traditsioonides. Kadri on täna üks Eesti tuntumaid aksessuaaridisainereid, kelle kotte ja vöösid ihaldab pea iga kaasaegne naine. Kadri loodud esemed on kasutatavad, funktsionaalsed aga samas ka isikupärased ja uudsed. Oma loomingus armastab Kadri kasutada lihtsad vorme, käsitöölikke elemente ja kvaliteetseid materjale. Loe rohkem Kadri Kruus loomingu kohta siin.

Teiseks auhinnaks on Dada “Tikumõistatused” lauamäng. Kuidas tuleb tikud paigutada, et muuta täht kümneks kolmnurgaks? Kas oskate tikkudest kana vasakult paremale vaatama panna? Kuidas muutuvad matemaatilised tehted õigeks, kui ümber tohib paigutada ainult ühe tiku? Sellest karbist leiad 50 nuputamist nõudvat mõistatust. Tikumõistatused arendavad mõtlemist, ettekujutusvõimet ja kombineerimisoskust.

Nime alla DADA koondub väike ettevõte 7 töötajaga. Igapäevaselt on töötajad sukeldunud reklaamimaailma, aga ikka jääb loomingut üle. “Elame ju kõik heade mõtete linnas Tartus”. Nii ongi mitme aasta vältel tehtud erinevaid lauamänge: küll eritellimusel või töötajate enda mõttelennust uusi mänge loonud. Lisainformatsiooni leiad siit.

Iga nädal paneme välja uued küsimused ja loomulikult uud auhinnad, seega tule tagasi ja proovi õnne!

Sisenen mängu!
Hea vihje: vastused kõikidele küsmustele leiad Loov Eesti veebilehelt! Võitjad kuulutame välja järgmisel esmaspäeval.

VIIENDA NÄDALA õiged vastused:

1) Loov Eesti konsultantidelt saavad ettevõtlusnõu küsida kõik ja täitsa tasuta.

2) Loov Eesti sügis/talv leht 2014 on järjekorras kaheksas väljaanne.

VÕITJAD:
Karmen Limmer– Annkris-Glass käpiku vaagen
Liilia Ploom- Dada “Tähekabe” lauamäng

Palju õnne teile! Võitjatega võetakse ühendust.