Loov Eesti, Tallinna Ülikooli Balti Filmi-ja Meediakool ja Eesti Filmi Sihtasutus kutsuvad seminarile „Ristmeedia tulevik”

16. mai, 2011

altMeediasisu tõlkimine ühest meediumist teise on digitaalse meedia ajastul intensiivistunud – filminarratiive arendatakse arvutimängudeks, tahvelarvutitele luuakse asukohapõhiseid lugusid, lugusid jutustatakse sotsiaalvõrgustikes jpm. Ristmeedia strateegiate arendamine on meediatööstusele muutumas peamiseks innovatsioonivaldkonnaks, pakkudes võimalust platvormide vahel killustunud auditooriumid taas ühte liita,  arendades samas ärimudeleid ning mitmekesistades tuluvooge.

Kogemusi ristmeedia teemadel jagavad 26. mail kinos Artis algusega 10.00 pikaajalise digitaalmeedia kogemusega produtsent ja ristmeedia õppejõud  Hollandist Ian Ginn ja Soome Rahvusringhäälingu YLE arendusosakonna juht ja  Helsinki Kunsti ja Disainiülikooli interaktiivse meedia ja kommunikatsiooni professor Raimo Lång.

Eesti ristmeedia praegust seisu ja saavutusi lahkavad Ekspress Grupi multimeedia uudisruumi projekti juht Priit Hõbemägi, Tallinna Ülikooli Balti Filmi ja Meediakooli  ristmeedia tootmise magistriprogrammi juht Indrek Ibrus, Kinobussi ja Filmitalgute juht Mikk Rand ja  Kätlin Kontor, telesarjade “Kelgukoerad” ja “Pilvede all” turundusjuht.

Vaata programmi
Seminar on tasuta, kuid eelregistreerimine on vajalik aadressil www.konverentsid.ee/ristmeedia

Seminari korraldamist toetab Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eestis.