Loov Eesti teavitab – tulemas on PLAHVATUS

11. november, 2009
Tahad kasutada võimalust, et lasta end inspireerida ettevõtluse teemadel? Ja seda natuke loovamas õhkkonnas kui loengusaal või seminariruum? Tule kuula, vaata ning lase mõttel plahvatada! Seda nii otseses kui ka kaudses mõttes ja kahes vaatuses.
“Plahvatus” leiab aset:
25. novembril Tallinnas RockCafe’s

30. novembril Tartus Genialistide Klubis.

Stardipauk mõlemas linnas kell 18.00 ning koha eest raha ei nõuta!

4 kartmatut loometudengit stardivad oma ettevõtte loomisega. Nad on algajad, aga hakkamist täis. Kolme tunni jooksul jõuab vaatajateni loominguline sümbioos ettevõtluse ABCst, Aivar Pohlaku nõuanded suurelt ja globaalselt mõtlemisest, Valdo Randpere nipid müügist ja turundusest ning loovuskoolitaja Harald Lepisk räägib eduka ettevõtja 7 printsiibist. Kuna heade mõtete teoks saamisel on tihtilugu vaja ka raha, siis on kohal konsultandid BDA`st ja Invent Balitics’ist sellegi mure lahendamiseks. Tallinnas jõutakse laval otsaga loomeinkubaatorisse ning Tartus kohtutakse päris ehtsa eeskujuga loomemajandusest režissöör Artur Talvikuga.

Selleks, et saada osa “Plahvatusest” peaksid end  registreerima!
Tallinna üritusele toimub registreerimine 24. novembrini, Tartusse tulijad saavad end kirja panna 27. novembrini.
Näeme Tartus või Tallinnas!

P.S. Tartu “Plahvatusele” saab ka Viljandist! Loov Eesti spets-buss liinil Viljandi-Tartu-Viljandi korjab huvilised peale bussijaama kõrvalt parklast

kell 16.30 ja toob Gen Klubi juurest tagasi kell 22.30.
Loov Eesti