Loov Eesti töötuba Ettevõtluspäeval: ‘Kuidas otsida ja leida ideid oma äri arendamiseks teistest valdkondadest”

24. september, 2014

Loov Eesti1. oktoobril Viru keskuses peetava  Tallinna Ettevõtluspäeval, Loov Eesti töötoas, tutvustab  Indrek Maripuu  David Murray poolt defineeritud ideede laenamise teekonna kuut sammu ning koos proovitakse leida lahendus ka ühele reaalsele probleemile.

“Selleks, et näha, seisin ma gigantide õlgadel,” ütles Isaac Newton kui ta selgitas, kuidas ta jõudis gravitatsiooniseaduse sõnastamiseni. Teine suurmees – Albert Einstein on öelnud: “Loovuse saladus peitud oskuses peita oma allikaid.” Mõlemad mehed räägivad samast asjast, on öelnud ka  innovatsioonimõtleja ja -praktik David Murray. 

LOOV EESTI töötuba ”Kuidas otsida ja leida ideid oma äri arendamiseks teistest valdkondadest” algab kell 11:30. Viru Keskuses.

Tallinna Ettevõtlusamet korraldab tänavu juba 11. ettevõtluspäeva, mis on ettevõtjate ja spetsialistide seas väga hinnatud ja oodatud üritus – mitmete seminaride kohad täituvad mõne tunniga.

Tänavuse ettevõtluspäeva läbivaks teemaks on „nutikas äri“, mis käsitleb ettevõtlust uute konkurentsieeliste leidmise ning lisandväärtuse loomise vaatevinklist, hõlmates nii näiteid ja soovitusi turuvõimaluste leidmiseks, ambitsioonikate ärimudelite rakendamiseks kui sektorispetsiifilisi teadmisi ettevõtte kasvu tagamiseks. 

Tallinna Ettevõtluspäeva programmi mahub ligemale 50 erinevat loengut, seminari, koolitust ja töötuba. Kogu ettevõtluspäeva programm on tasuta ja seega tasub kasutada võimalust värskendada nii teadmisi kui kontakte. Registreerimine on avatud Tallinna Ettevõtluspäeva kodulehel ettevotluspaev.tallinn.ee

Loov Eesti töötoa kohad on hetkel juba täis, kuid võimalik on registreeruda ootejärjekorda.