Loov Eesti tutvustab Nantes’is Eesti start-up maastikku

11. november, 2014

eluvivre-lestonie-a-nantes-logo  thumb5.-15. detsembrini 2014 toimub Nantes’is suur Eesti kultuurifestival, mille ühe osana on 5. detsembril plaanitud ka äriseminar „Start-up in Estonia“. Seminari korraldab Loov Eesti koostöös SAMOA kultuuriklastriga.

„Seminari “Startup in Estonia” eesmärgiks on tutvustada Eesti riiklikku poliitikat start-up keskkondade ja programmide kujundamisel, mis on rahvusvaheliselt avatud kõigile osaleda soovijatele.

Fookus ei ole ainult loomemajandusel vaid startup ettevõtlusel laiemalt,“ ütles Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet. Oma nõusoleku esinemiseks on andnud Pirko Konsa (Arengufond), Aleksander Tõnnisson (Buildit), Erki Anderson (Wise Guys), Kristiina Kalda (EAS), Nantes’i- poolt esindab SAMOA Cluster de la Création

Progammi ettevalmistamisele on kaasa aidanud Kultuuriministeerium, Majandusministeerium ja Välisministeerium, Garage48, Tehnopol, Startup Wiseguys, Buildit, Gamefounders.

“Kahjuks ei õnnestunud meil selle seminari organiseerimiseks toetust saada – seetõttu polnud võimalik meie poolt seminarile planeeritud start-up ettevõtetel osaleda,“ rääkis Eva Leemet.

Kultuuriprogrammiga saab tutvuda SIIN