Loov Eesti virtuaalne tootearendusprogramm PESA otsib mänedžere!

17. juuli, 2012

irinatalvisteLoov Eesti virtuaalses tootearenduskeskkonas PESAs alustab 2012. aasta sügisel teine lend alustavaid loomeettevõtjaid. Kandideeri PESA virtuaalseks mänedžeriks, pane end proovile ning aita uutel innovaatilistel toodetel maailma jõuda! “Soovitaksin seda kogemust, sest läbi selle rikastad ka oma maailmapilti ning oskad loomingulisemalt tulevikus ka oma äri arendada,” räägib PESA 1. hooaja mänedžer Irina Talviste.

PESA on Eestis ainulaadne virtuaalne tootearenduskeskkond, mille vahendusel on võimalik saada tugiteenuseid oma tooteidee arendamiseks. Professionaalsed koolitajad nagu näiteks Anu-Mall Naarits (Marketingi Instituut) ja Indrek Maripuu (Arendussahtel) ning mentorid nõustavad ja suunavad toote arendamist, üheskoos kaasatakse eri valdkondade eksperte ja äriingleid. PESA keskkonda on koondatud info ettevõtlusest, tootearendusest, investeeringutest ja eksportturgudest.

“Kandideerides 2011 aasta suvel PESA keskkonna mänedžeriks tundus see mulle suure väljakutsena,” rääkis pikaajalise ettevõtluse- ja juhtimiskogemusega Irina Talviste, kes edukalt ka esimese hooaja PESA meeskondi juhendas. “Esimese hooaja lõpuks võin öelda, et programm pakkus enam kui oskasin oodata. Isiklikult pidasin väga oluliseks oma projektide meeskonna liikmetega usaldusliku kontakti saavutamist.  Tundub, et see eesmärk sai täidetud. Läbi selle suutsin ma enam mõista loomeinimesi ning oma ärilisi kogemusi neile arusaadavamini selgitada. Aastaid ärivaldkonnas tegutsejana näitas koostöö nendega, et pidev areng on meie elus väga oluline,” tõi Talviste välja kogemusest saadud õppetunnid. “Soovitaksin seda kogemust, sest läbi selle rikastad ka oma maailmapilti ning oskad loomingulisemalt tulevikus ka oma äri arendada.”

1. lennu PESAs valminud toodete hulgast võib leida nii nupuka lahendusega mööblit, ilusaid ja praktilisi rõivakollektsioone, kvaliteetse disainiga aksessuaare kui ka arendavaid mänge. PESA tootearendusprogrammi esimese lennu 2011/2012 lõpetajate toodetest loodi rändnäitus, mida sai külastada tallinnas ja Pärnus, huvitujaid ootame kaema veel Viljandisse ja Tartusse.

Kui tunned, et see oledki sina, keda me otsime, siis võta meiega ühendust ja postita oma elulookirjeldus ja motivatsioonikiri e-postile: mariliis@looveesti.ee 25. augustiks.

Loe kuulutust

PESA:
P – proovi oma tooteidee vastupidavust virtuaalses arenduskeskkonnas
E – eristu oma konkurentidest
S – sihi õigeid kliente
A – avasta uusi turge ja ekspordivõimalusi