Loov Galerii Konkurss näitusepindade kasutamiseks 2011.aasta esimesel poolel

24. november, 2010
alt Loov Galerii tegutseb ametlikult alates 8.augustist 2009 Tartu Loomemajanduskeskuse ruumides. Näitusi on siiani olnud juba 22, peamiselt noorte kunstnike isikunäitused, aga ka grupinäitusi, galerii projekte ja Soome kunstnike näitusi.
Täpse ülevaate leiad siit.

Näituseruum on väike ja hubane, sobib suurepäraselt just väiksemate, vahetumate näituste korraldamisek, samas on mahutanud ka suuremaid näitusi. Majas aga on veel kohvik, mitmeid ettevõtteid ja seminariruum, mistõttu satub näitustele väga erinevaid külastajaid.

Konkursi tingimused: Ootame teie näituse idee/kontseptsiooni kirjeldust, teoste andmeid: hulk, formaat, võimalusel fotod. Märkida ära ajavahemik, mil saate oma tööd meile eksponeerimiseks tuua.

Oma taotlusele lisa kindlasti veel:
-nimi
-kontaktandmed
-kas vajad abi näituse reklaami kujundamisel

Galerii pakub omalt poolt vajadusel näituse reklaamplakati kujundust, abi toetuste taotluste ettevalmistamisel, suurepärast näitusepinda uudses ning arenevas Loomemajanduskeskuses, võimalust jätta oma teoseis meile müüki, loovisiku reklaami läbi portfoliote ning müügil olevate teoste.

2011 aasta galerii rendi hinnaks on 100.-eesti krooni päev eest.

Vabas vormis taotlus esitada maili teel aadressil loov.galerii@gmail.com 15.detsembriks. Taotlusi võtame aga ka jooksvalt vastu konkursi järel, juhul kui on jäänud vabu näituseagu.

Küsimuste tekkimisel saab meiega iga kell kontakteeruda: loov.galerii@gmail.com
Helen Puistaja 55 371 69