Loovideede jõujaam – Kultuurikatla Hub & Labs

13. august, 2013

kultuurikatel hub labsEtenduskunstnikele, filmi ja video tootjatele, moedisaineritele, kunstnikele, muusikutele, tarkvara arendajatele, mängude loojatele ning teistele loovisikutele mõeldud Kultuurikatla Hub & Labs avab käesolevast nädalast programmi loovideede arendamiseks.

Hub & Labs eesmärk on pakkuda keskkonda, mis aitab kultuuri valdkonnas tegutsevatel isikutel ja ettevõtetel arendada enda loovideed konkurentsivõimeliseks. Programmi ülesehitus on lihtne – pakume keskkonda,kus loovisik saab keskenduda oma idee edukaks arendamiseks. Keskkond hõlmab mentorite ja nõustajate kontakte, liigipääsu showcase platvormidele, kontakte rahastajatega ning personali, kes abistab raamatupidamise, värbamise, juriidiliste küsimuste ning palju muuga.

Kultuurikatla Hub & Lab programm on avatud valdkondadevahelistele projektidele, olles ühenduskohaks loomemajanduse ja teiste tegevusvaldkondade vahel, loomaks uuenduslike tooteid ja teenuseid ning innovaatilisi lahendusi. 

Kultuurikatlast leiad eest ambitsioonika, avatud ja jõuliselt piire nihutava keskkonna,  meeskonna, platvormi, mis sunnib igaüht ise endaga järjepidevalt tööd tegema, tiivustab, pakub võimalusi, millest kinni haarata ja mille najal kasvada ning karastuda.

Edu ei ole kunagi päris juhuslik!

Kultuurikatla Hub & Labs programmi kohta rohkem infot kodulehelt: 

http://hublabs.kultuurikatel.ee