Loovus aitab turismil uusi võimalusi leida

30. mai, 2022

Nii turismi- kui ka kultuurisektor olid Covid19 kriisis ühed suurimad kannatajad. Kuidas aidata neil jälle järje peale saada? Alustasime koos oma Euroopa partneritega projekti Off the Beaten Track, mis panustab just turismiettevõtjate koolitustele ja uute võimaluste leidmisele.

Tuues kokku loomemajanduse, kultuuri ja turismi ning kasutades disainmõtlemise metoodikat, oleme võtnud eesmärgiks tugevdada nende täiskasvanud naiste (30+ aastat) tööalast konkurentsivõimet, kellel on oht kaotada või kes on kaotanud töö ja sissetulekud Covid-19 pandeemia tagajärjel. Panustame suhete loomisele eri riikide naiste vahel, soodustame informaalset õppimist,  pakume mentoreid, tõstame digipädevust, et  võimaldada ebasoodsamas olukorras olevatel naistel paremini toime tulla  elu ja töö ühendamisega ning motiveerida neid osalema säästvas arengus.

Projekti meeskonnas on Materahub (Itaalia), Destination Makers (Itaalia), Loov Eesti (Eesti), INMEDIA SOLUTIONS S.L (Hispaania), Associacio 50a50 (Hispaania), KOŠICE – Turizmus (Slovakkia).

Vaata lähemalt