Loovuse podcast “Sähvatus” | Episood #6 Hannes Saarpuu -Nordica / Renegade Tea Estate

12. september, 2018

Seekord on meie kuuldeulatuses pikaajalise juhtimiskogemusega, täna kiirelt areneva  ja “mitmes mõttes uuendusliku” Nordica juht Hannes Saarpuu. Ta on ühtlasi ka teefarmer,  kes ettevõttega Renegade Tea Estate püüab Gruusia tee uuele elule äratada. Juttu tuleb muudatuste loomisest ja juhtimisest, teistsuguse tegemisest, juhuste ja impulsiivsuse kokkusaamisest.

Ühtlasi saate teada, millal ja milliseid raamatuid “kirglik ja põikpäine” Hannes loeb, kuidas saada teeistanduse omanikuks isegi siis, kui sa teekasvatusest midagi ei tea, millist frustratsiooni ja valearvestusi Gruusias seni kogetud on ja milline teeäri 10 aasta pärast olla võiks.

Podcastide sari “Sähvatus” on sari, kus räägitakse juhtide, loovisikute, uuendajate ja visionääridega nende loovprotsessist, kuidas nad teevad seda, mida teevad. Kuidas nad tunnevad ära oma sähvatused mingi lahenduse, idee või inspiratsioonihetke näol. Tehakse juttu nii kogemustest, uudishimust, inspiratsioonist, uute ideede leidmisest, loomingust kui ka hirmust ja segadusest selle protsessi jooksul. Saatejuhid on Piret Jeedas (www.ruumiloomine.ee) ja Indrek Maripuu (www.loovusait.ee). Uus episood iga kuu teisel teisipäeval.

Head kuulamist!

https://soundcloud.com/sahvatus/sahvatus-006-hannes-saarpuu