Maailmakonverents „Globaalne koostöö“ 12. – 14. septembril Tallinnas

22. mai, 2012

Marketingi Instituut kutsub osalema 12.-14. septembril esmakordselt Ida-Euroopas toimuvale Maailma ekspordikonverentsile, kus astuvad üles rohkem kui 15 riigi ekspordivaldkonna esindajad üle kogu maailma: Rootsist, Eestist, Kreekast, Prantsusmaalt, Hiinast, Saksamaalt, Indiast, Taanist, Kanadast, Iirimaalt, Mehhikost, Tšiilist, USAst, Venemaalt, Lõuna-Aafrika Vabariigist jm.

 

38. IATTO FOORUM

Maailmakonverents „Globaalne koostöö“ toimub 12. – 14. septembrini 2012 Tallinnas.

IATTO maailmakonverents on rahvusvahelise äri- ja ekspordiprofessionaalide ning -arendajate kohtumispaik, kus sellel aastal on võtmeteemadeks globaalsed trendid, globaalsete meeskondade juhtimine ning globaalsete oskuste arendamine. Inspiratsioonisessioonina on plaanis terve päev pühendada teemale, kuidas teha äri maailma erinevates piirkondades ja riikides nii Aasias, Lõuna- ja Põhja-Ameerikas kui ka Aafrikas.

Maailmakonverents annab unikaalse võimaluse kohtuda paljude inspireerivate maailmatasemel esinejate ja osalejatega ning sõlmida kontakte, mis aitavad targemalt siseneda uutele turgudele väljaspool Euroopat.

Konverentsi üks peaesinejaid on maailmakuulus professor Albert A. Angehrn INSEADist, kes viib ka läbi ühepäevase eriseminari koos simulatsiooniga muudatuste juhtimisest.

Olete oodatud konverentsist osa saama!

KONVERENTSI KAVA

REGISTREERUMINE OSALEJAKS & OSALUSTASU

KONVERENTSI ÜLDINFO

 

Maailmakonverentsi korraldab Marketingi Instituut ning  Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus kaasrahastab Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest.