Mängufilm “Polaarpoiss” kuulutab välja uhkete auhindadega fotokonkursi

25. mai, 2016

Äsja jõudis kinodesse esimene eestimaine fotograafiateemaline mängufilm “Polaarpoiss”. Film räägib noorest andekast fotograafist Mattiasest, kes unistab fotograafiaõpingutest Berliini Kunstiakadeemias. Sisseastumiskatsetel antakse talle ülesanne pildistada teemal “Lõksus”. Nüüd on kõigil fotograafiahuvilistel võimalus osaleda “Polaarpoisi” fotokonkursil ning panna ennast proovile – kuidas lahendaksid selle teema nemad?

Konkursil osalemiseks tuleb pildistada või otsida välja juba varasemalt pildistatud foto teemal “Lõksus”, postitada see oma Facebooki või Instagrami seinale ning panna pildile pealkiri juurde hashtag #polaarpoissfotokonkurss. Ei ole oluline, kas foto on pildistatud uhke kaameraga või tavalise nutitelefoniga, peaasi, et see annaks konkursi teemat edasi. Iga osaleja võib tõlgendada konkursi teemat täpselt nii, nagu tema seda õigeks peab. Töid on võimalik konkursile esitada kuni 5. juunini.

Auhinnad on vägevad! Võidutööle paneb Fotoluks välja Polaroid Snap digikaamera. Publiku preemia paneb välja Overall. Žürii eripreemia tuleb Digitrükikojalt DiPri. Lisaks läheb kõikide kuulutuse jagajate vahel loosi ohtralt ägedaid auhindu!

Žüriisse kuuluvad “Polaarpoisi” fotograaf Renee Altrov, “Polaarpoisi” produtsent Priit Pääsuke ja Assar Jõepera Fotoluksist.

Täpsed konkursi tingimused leiab siit: https://www.facebook.com/Polaarpoiss/

Vaata lisa filmi kohta: www.polaarpoiss.ee