MARIMO esitleb eksklusiivset kevadsuvist kollektsiooni “In Full Bloom ”

22. aprill, 2014

 P4A8016Sel laupäeval, 26. aprilli õhtul kell 19:00,  kutsub kodumaine rõivabränd MARIMO kõiki moegurmaane Arhitektuurimuuseumisse, kus toimub brändi kevad/suvi 2014 kollektsiooni „In Full Bloom“ esitlus.

Brändi disaineri Mariliis Soobardi kohaselt keskendub uus kollektsioon ühtaegu nii suvisele vabadusihalusele kui ka naiselikule küpsusele. „Suvi on aeg, kus igaüks vajab rohkem vabadust ja õhku, tekib kihk jalutada roheluses ning tunda oma palgeil päikesepaistet ja mahedat briisi. Betoondžungli argituhinas on selliste momentide leidmine aga keeruline ning siin tulebki „In Full Bloom“  linnainimesele vastu  – meie kollektsioonis domineerivad vabama lõike, lendleva materjali ja mänguliste mustritega esemed, mis aitavad kombineerida linnaruumi asjalikku saginat looduse vabastava värskusega.“

„In Full Bloom“ põhikollektsioon on kirev kui suvine aas – tooni annavad lillemustrid ning värvidest domineerivad valge, sinine, navy, helehall, beež, kuldne ja roheline ning sekka ka roosasid ja lillasid toone. Kogu kollektsiooni materjalid on naturaalsed, peamiselt on tooted valmistatud puuvillast ja siidist või nende segust.

Kollektsiooni üheks osaks on ka minimalistlikum eksklusiivliin, mille rõivad on ülejäänud kollektsioonist rangema lõike ja värvikasutusega ning sobilikud eriti pidulikemateks koosviibimisteks. 

Soobardi sõnul lähtub ta kollektsioonide loomisel alati ka sellest, et tegu poleks ühekordselt kantavate esemetega. „Kuigi me otsime MARIMO kollektsioonides alati unikaalsust ja eksklusiivsust, siis samas on minu jaoks tähtis, et meie rõivad pärast esimest kandmist inimese kappi peitu ei jääks – meie eesmärk on luua riideesemeid, mis muutuvad inimeste lemmikuteks ning mida kantakse korduvalt, neid kasvõi erinevate aksessuaaridega rikastades,“ lisas Soobard. 

Modellide soenguid sätib kollektsiooniesitlusel ghd ning meigi teeb Make-Up Studio, sukkade ja kingade eest hoolitsevad vastavalt Sokisahtel ja Vivian Vau.

Kollektsiooni eel ja järel esitletakse külalistele ka populaarset kodumaist luksusnäomaski Vestige Verdant. Värskendust pakuvad Jacob’s Creek ja Vitamin Well ning klaveri saatel loob meeleolu Eva Vaino.

Ürituse uksed avatakse Arhitektuurimuuseumis (Ahtri 2) kell 18:30 ning kollektsiooniesitlus algab kell 19:00. Jooksev info ürituse kohta Facebookis: https://www.facebook.com/events/232216323653212/

Kollektsiooniesitluse afterparty toimub ööklubis Chocolate Club. Afterparty algab kell 21:00, külastajaid ootab tervitusjook, spetsiaalne MARIMO kokteil ning 22:00 ka Marko Hade baarishow.

Täpsem info afterparty kohta: https://www.facebook.com/events/263537030495892/

Istekoha broneerimiseks RSVP hiljemalt 25. aprill: mariliis@marimofashion.com.