MARIMO Fashion esitleb: Fashion meets Standup Comedy

27. veebruar, 2013

BUTTERFLY-veebruar-28-suurSel neljapäeval, 28. veebruaril kell 19.00 toimub Lounge Butterfly’s Eesti moebränd MARIMO moeõhtu “Fashion meets Standup Comedy”.

 

Moeõhtu juhatab sisse ning meeled ergastab Louis Zezeran Comedy Estoniast ning uksel tervitavad saabujaid Absolut Vodka kokteilid Pernod Ricard Estonialt. Ürituse raames tutvustatakse brändi kevad-suvise kollektsiooni esimesi valmis näidiseid ning kogu kollektsiooni kavandeid paberil, nii et tagasiside saavad kollektsiooni kohta jätta kõik soovijad. Kui mood ja huumor sulle huvi pakuvad, soovitame neljapäeval kohal olla, et nautida üritust ning moodsat seltskonda!

Kel soov kauemaks pidutsema jääda, siis õhtut jätkab R-session – Rando Hallik. Täpsema info ürituse kohta leiab Facebookist:

http://www.facebook.com/events/415691341856847/

MARIMO Fashion on Eesti kapitalil põhinev moebränd, mille eesmärk on pakkuda parimaid ning kvaliteetseimaid lahendusi disainrõivaste turul. Ettevõte valmistab nii valmisrõivaste kollektsioone kui vastavalt kliendi soovidele teostatud eratellimustöid nii kodu- kui välisturgudele.

Lisainformatsioon

www.marimofashion.com