Mida peab alustanud ettevõtja teadma ettevõtte finantside juhtimisest?

10. veebruar, 2019

Tallinna Ettevõtlusamet koostöös Tallinna Tehnikaülikooliga kutsub osalema loengusarja “Ettevõtlusakadeemia 2019” seminaril 21. veebruaril 2019 kell 10.00-11.30 TTÜ Mektory suures saalis aadressil Raja 15 Tallinnas.

Ettevõtlusakadeemia seminari Mida peab alustanud ettevõtja teadma ettevõtte finantside juhtimisest?“ lektor on Paavo Siimann, TalTech majandusteaduskonna ärikorralduse instituut

Paljud inimesed peavad ettevõtlusega alustamisel kõige keerulisemaks finantsvaldkonnast arusaamist. Samas tunnistavad nad, et lisaks toimivale äriideele ja entusiasmile on ettevõtluses õnnestumiseks vaja tunda ka numbreid. Sellel seminaril keskendume alustanud ettevõtja jaoks olulisematele finantsjuhtimise teemadele, sealhulgas: Mida on oluline teada ettevõtte finantseerimisel nii omaniku rahaga kui laenuga? Kuidas arvutada kasumiläve? Millal hakata sisse ostma raamatupidamisteenust? Miks ettevõte on kasumis, kuid raha pole? Millised on peamised ettevõtete pankrotistumise põhjused? Mida silmas pidada krediidimüügil? Milliseid numbreid igakuiselt analüüsida?

Lisainfo ja registreerimine