MobileMonday kohtub Eesti Disainikeskusega

25. jaanuar, 2011

MobileMonday’l on hea meel teatada, et 7. veebruaril toimub kohtumine Eesti disaineritega.
Seekord astutakse oma tavapärasest mobiilisektori liivakastist sammukese eemale ja käsitletakse koostöös Eesti Disainikeskusega disainiteemasid.

Kui me räägime disainist, siis enamus meist peab silmas disaini visuaalseid külgi, nagu graafiline disain või huvitavad vormid, mida näeme kaasaegsetes hoonetes või mööblis. Disain aga on palju rohkemat. Mobiilsideteenused, mida tarbime, või see, kuidas oma telefoni igapäevaselt kasutame, räägib kindlat disainikeelt – nimelt toote- või teenusedisaineri soovi kujundada meie käitumismustreid või kohandada mingisugust tehnoloogilist uuendust meie igapäevase eluga. Seejuures ei pruugi me enesele teadvustada, et iga teenuse taga on disainer – et see kindel viis kuidas me kasutame Mobiil-ID’d, on kellegi leib. Samuti, et TaxiPal’i rakenduse nuppude ja sakkide paigutus on professionaalse interaktsioonidisaineri töö tulemus. Selliste inimeste töö eesmärk on seada end kasutaja vaatepunkti, et muuta kasutajakogemus teenuste või rakendustega meeldivamaks või efektiivsemaks.

7. veebruaril kohtume nende disaineritega isiklikult. Me kuuleme, mida tähendab teenuse- või interaktsioonidisain ja kuidas kasutada disainivõtteid, et teha ise paremaid teenuseid. Seekord on meie programm tavapärasest praktilisema sihiga, et pakkuda osalejatele sissevaadet teenusedisaini kontseptsioonide ja rakenduste osas. Seda kindlasti MoMo’le kohaselt mõnusas ja vabas keskkonnas.

Täpse ajakava ja registreerimisinfo leiad siit.