Moedisainer Lilli Jahilo esitleb oma uut sügis-talvist naisterõivaste kollektsiooni “Miss Maple” 19. septembril 2012.a.

15. august, 2012

Lilli_Jahilo_FW_201213_2.2Lähtudes soovist pakkuda inimestele parimat on disainer loonud kollektsiooni elegantsetest mantlitest ja kleitidest, mis on teostatud rätsepatööna kvaliteetsetest kangastest.

 

“Miss Maple” kollektsiooni lähteidee tuleneb Albert Camus ütlusest, et sügis on nagu teine kevad, mil iga leht on nagu lilleõis. “Mind hakkas huvitama looduse ja puulehtede graafiline kujutlusviis, must-valged pinnad ja teravad selged jooned”, räägib Jahilo. Mustritest on fookus ruutudel ja pepital. Hooajale kohaselt on tähelepanu soojadel mantlitel ning endiselt on orbiidil plisseerkleidid.

Lilli Jahilo sügiskollektsioon “Miss Maple” tuuakse publiku ette kolmapäeval, 19. septembril  Tallinna Lauluväljaku Klaassaalis toimuval ühisel esitluspeol koos Volvo sõiduautode ametliku esindaja Info-Autoga, kes pühitseb selleaastase suurima Volvo-uudise –  kõrgtehnoloogiast tulvil kompaktse viieukselise luukpära V40 jõudmist Eesti premium-autode turule.

Kollektsiooni on võimalik osta Lilli Jahilo stuudios alates 24. septembrist aadressil Veerenni 24C, Baltika kvartalis. Külastused kokkuleppel. Valitud tooted on müügil veebipoes www.siison.ee.

Lilli Jahilo omandas magistrikraadi moedisaini erialal Eesti Kunstiakadeemias ning bakalureusekraadi moe- ja kostüümidisaini erialal Oslo Riiklikus Kunstide Akadeemias. Aastast 2010 opereerib temanimelist rõivabrändi Ateljee Tallinn OÜ, mis tegeleb naiste- ja meesteriiete  disainimise ja valmistamisega nii kollektsioonide kui ka individuaaltellimustena. Lilli Jahilole omistati 2011.a Swedish Business Awards’i  aasta parima noorettevõtja tiitel. 2008.aastal  sai tema magistritöö kollektsioon ERKI moeshow’l parima noore disaineri grand prix.