MOOI kaubamärk pakub originaalkangastest erilisi rõivaid

02. aprill, 2012

MOOI_1.jpgAntoniuse gildi rõiva- ja kangakojas valmis moekunstnik Küllike Tuvikese rõivaste ja aksessuaaride kaubamärk MOOI, mis pakub erilisi ja tavatrendidest eristuvaid mantleid, jakke, veste, keepe, seelikuid ja aksessuaare.
Kuna Küllike Tuvikest on moeloojana alati inspireerinud erilaadne kangas, valmistab ta MOOI kaubamärgi tooteid  erinevates tehnikates loodud originaalkangastest: nunoviltimise*  tehnikas ning maalitud, trükitud ja pleegitatud naturaalsetest disainitud kangastest. MOOI kaubamärgi tooteid iseloomustavadki moelooja enda sõnul maalilised kangad, erinevad faktuurid, naturaalsed voodrid, kvaliteetsed manused ning korrektne õmblustöö.

Tema moeloomingus on selgesti äratuntav kunstniku käekiri: need on rõõmsavärvilised ja romantilised, sobides üheaegselt nii noortele kui ka soliidsemas eas daamidele.

Küllike Tuvikene lõi oma tootesarja Eesti esimese virtuaalse tootearenduskeskkonna PESA asukana, kus Eesti juhtivate konsultantide abil aidatakse ideest vormida läbilöögivõimeline toode. Kunstnikul on valminud ka äriplaan MOOI kaubamärgi müümiseks.

MOOI tooteid saab osta Küllike Tuvikese ateljeest Antoniuse Gildi rõiva- ja kangakojast (Lutsu 5). Fotod kollektsioonist: http://on.fb.me/H7M4rR (fotod: Stina Kase, modell: Marliis).

Küllike Tuvikene on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia moeeriala 1989. aastal ja sellest ajast alates tegutsenud vabakutselise kunstnikuna Tartus. Ta on Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Moekunstnike Ühenduse liige.

*Nunoviltimise protsessis ühendatakse kangaks kaks või enam materjali, millest üheks on alati vill.
www.mooi.ee.