Muuseum Miia-Milla-Manda kutsub esinejaid lastekaitsepäeva raames korraldatavale üritusele „Kui lapsed valitseksid maailma…“ (31.05 – 02.06)

29. aprill, 2013

image001Tallinna Linnamuuseumi filiaal muuseum Miia-Milla-Manda korraldab 31. maist kuni 2. juunini  põnevaid tegevusi kogu perele nii muuseumi majas kui ka hoovis.Kolmel päeval saavad lapsed sõna ja kaasa mõelda oma õiguste, võimaluste ja vabaduste teemal. Aset leiavad erinevad töötoad ja loengud täiskasvanutele. Valmib laste loomelinnak ning valitakse laste parlament.

 

Muuseumi hoovis toimuvad kontserdid ja etteasted.Siinkohal vajab muuseum Miia-Milla-Manda aga kultuurisõprade abi! Muuseum pakub esinemisvõimalust vahvatele lastestuudiotele, näiteringidele, ansamblitele, teatrirühmadele jne. Oodatud on ka peresõbralikke etteasteid pakkuvad täiskasvanud esinejad.

Esinemine üritusel „Kui lapsed valitseksid maailma…“, mis toimub 31. maist 2. juunini, on tore võimalus end laiemale üldsusele tutvustada ja saada esinemiskogemusi. Üritustele on oodatud rohkelt igas vanuses inimesi.

Esinemissoove oodetakse 11. maiks e-mailile mmmm@linnamuuseum.ee või muuseumi Facebooki lehele www.facebook.com/muuseummiiamillamanda

Muuseum Miia-Milla-Manda asub majas, mille rajamisest on möödas 76 aastat. See maja, kus Muuseum Miia-Milla Manda asub, ongi just laste jaoks ehitatud.  Algselt  ehitati see Kadrioru Lastepargi peahooneks, hiljem tegutses siin spordikool ning sporttantsuklubi „Palestra“. 

2007. aastal alustati Tallinna Kultuuriväärtuste Ameti toetusel hoone renoveerimist. 25. septembril 2009. aastal avati siin Tallinna Linnamuuseumi uus filiaal, muuseum Miia-Milla-Manda. Taaskord on lapsed siia majja väga teretulnud. Muuseum Miia-Milla-Manda mänguline ekspositsioon on loodud lastele, kus asjade katsumine ei ole keelatud vaid isegi kohustuslik.