Muusikasuve sarja lõpuni on jäänud veel kolm kontserti

14. august, 2012

lmk-logoAntoniuse õue muusikasuve sarja lõpuni on jäänud veel algselt planeeritud kahe kontserdi asemel kolm kontserti, sest  eduka muusikasarja lõpetavad 30. augustil Marko Matvere ja Väikeste Lõõtspillide Ühing, kelle muusika saatel toimub muusikasarja lõpupidu.  Juuni lõpust alates on igal neljapäevaõhtul Antoniuse suveõue lavalaudadel üles astunud Eesti parimad muusikud. Kokku jõuab rahva ette 11 kontserti.

Eesolevad kontserdid on veel 16. augustil kell 20 toimuv „Klassikalise muusika hitid küünlavalgel“, kui esineb ansambel Credo koosseisus Anneli Kuusk (flööt), Toomas Bubert (viiul), Niina Mets (vioola)  ja Heli Ilumets (tšello). Ansambli esituses saab kuulda tuntuid ja meeleolukaid klassikalise muusika palu. Kontserdi avab Wolfgang Amadeus Mozarti üks tuntuimaid teoseid „Väike öömuusika“ ja lõpetab Wolfgang Schröderi muusikaline naljatlemine klassikute tuntud teoste teemadel „Eine kleine Lachmusik“. Romantilisel klassikalise muusika õhtul loob meeleolu kogu Antoniuse õuel süüdatud küünalde valgus.

23. augustil kell 20 rõõmustavad kuulajaid Riho Sibul ja Bonzo kavaga “Meeste laulud”.

30. augustil algusega kell 20 toimub suur muusikasuve lõpupidu. Publiku ette astuvad Marko Matvere ja Väikeste Lõõtspillide Ühing. Pidu kestab kella 23-ni.

Siiani toimunud kontsertidest oli kõige menukam kreeka muusikat mängiva ansambli Zorbas esinemine, mida oli kuulamas pisut üle 500 inimese. Ka olid rahvarohked Liisi Koiksoni kontsert ja Raimond Valgre laulude õhtu, mõlemast sai osa ligi 400 külastajat.

Pileteid saab osta Piletimaailmast ja Piletilevist, aga ka kohapeal tund enne algust. Info tel 737 7537 ja http://www.facebook.com/muusikasuvi.