Nahadisainer Kadri Kruus avab Loomeinkubaatoris oma ateljee

11. august, 2011

altTäna, 11. augustil avab Loomeinkubaatori hoovimajas oma ateljee nahadisainer Kadri Kruus. 

Kadri, kes  liitus inkubaatoriga 2011. aasta alguses, on diplomeeritud nahadisainer, kes ise ka kunstitudengeid juhendades õppejõuna tegutseb. Kadri sõnul on töö talle nii kireks kui hobiks. Enim naudib ta kottide ja kinnaste valmistamist. Materjal – nahk -, mida disainer oma töös kasutab, on tema jaoks elus asi: eksklusiivne, tugev ja samas õrn. Kadri naudib loomeprotsessi, kus ta annab nahale uue väärika elu.

„Minu loodud esemed on kasutatavad, funktsionaalsed, aga samas ka isikupärased ja uudsed. Käekott peegeldab ju naise elustiili ja sinna peab mahtuma kõik talle vajaminev. Samal ajal on kott ka ehe, mis täiendab garderoobi ja sobib stiiliga. Kõige mugavam kinnas aga on valmistatud kandja käe järgi. Oma loomingus armastan kasutada lihtsad vorme, käsitöölikke elemente ja kvaliteetseid materjale,” kirjeldab Kadri Kruus enda loodud esemeid.

Külalisi oodatakse Loomeinkubaatori hoovimajas (Veerenni 24 D-hoone) asuvasse ateljeesse täna alates kella 18st. Avamisel on võimalik piiluda fotosessiooni, kus pildistatakse netipoe www.multiverseof.ee jaoks valminud uut kotikollektsiooni, ning kavas on ka väike ringkäik Loomeinkubaatoris.

Kadri Kruusi ateljeest on võimalik soetada ja tellida kotte ning teisi nahktooteid. Septembris alustab kunstnik samas töötubade ja koolituste hooaega.

Lisainfo disaineri loomingu kohta:

www.kadrikruus.ee
https://www.facebook.com/pages/Kadri-Kruus-designer-leather-goods/197444166944119