Näita, kuidas sinu idee maailma muudab

15. mai, 2019

Investorid kuulavad päevast päeva viimase detailini viimistletud pitche ja see on nende jaoks juba tapeediks muutunud. Kuidas siis nende tähelepanu võita? Räägi oma lugu, kuidas sinu idee muudab maailma, pööra suuremat tähelepanu oma visioonile, kuhu sa tahad paari aasta jooksul jõuda ja kuidas oled muutnud mõne valdkonna toimimist. Peaksid oleme oma valdkonna ekspert, sest investor tahab rääkida vaid parimatega, kelle töö tulemuslikkuse peale võib kindel olla, rääkis Yrjö Ojasaar, kogemustega investor.

Loov Eesti programmi läbinud ja projektis välja valitud Gruusia start-up tiimid panid kohe oma oskused proovile tutvustades oma ideid ekspertide kogule, kes kuulas tähelepanelikult ja andis oma küsimuste kaudu veel suuniseid, millele võiks veel mõelda ja kuidas oma ideed edasi arendada. “Mõelge suuremalt, ei maksa jääda ainult oma koduturule,” soovitas Rait Arro.

Start-upe kuulas ja andis nõu ekspertide kogu koosseisus Change Ventures investeerimisfondi partner, pikaajalise kogemusega investor Yrjö Ojasaar, Prototroni juht Jana Pavlenkova, brändingu ekspert Dan Mikkin Brand Manualist, sariettevõtja Rait Arro, investor Anu Oks ESBANist.

Yrjö Ojasaar andis välja ka eriauhinna – tiimile, kes arendas kurtidele ja kuuljatele mõeldud lauamängu, mille abil said kuuljad viipekeelt õppida.