Naked Island kutsub koolitustele ja ühistöökojas töötama

25. august, 2021

Töökojamaja Naked Island kutsub koolitustele ja ühistöökojas töötama

Naked Island on Paljassaare alguses tegutsev co-working töökojamaja, mille teenused – töökojad, projektiruum ja masinate kasutamine – on avatud kõigile Eesti loomeettevõtetele.

„Hakkame nüüd koroona ja tarneraskuste jms takistuste kiuste oma töökojamaja täielikult avama. Samuti on meil uued koolitused, kuhu on oodatud kõik disainerid-loojad-ettevõtjad, et oma oskusi arendada ja võibolla saada ka uusi ideid tuleviku tarbeks,“ ütles üks Naked Islandi asutajatest Rael Artel.

Naked Islandi  sügisene koolituskalender on paigas ja algavad tegevused ka puidutöökojas. Samuti jätkuvad metallitöökoja koolitused – keevitamine, valu, sepatöö. Hinnad on sõbralikud ja koolitused hästi praktilised ning orienteeritud õigete töövõtete kiirele omandamisele. Rohkem koolituste kohta siin:
https://nakedisland.eu/koolitused/koolituse-kursus-algajale/

Veel nädal aega kestab suvekampaania ühistöökojas – tööalad suuruses 9-18 m2 hinnaga 116-232 eur (sisaldab kommunaale, lisandub KM ja küte talvel). Kes augustis tähtajatu lepingu teeb, sellele kehtib suvehind aasta lõpuni. See on alles alustavale 1-2 inimesega tegijale hea võimalus toota ja töötada. Igaüks tegutseb oma tööalal, kuid samas on võimalus suhtluseks, networkinguks, co-workinguks

Rohkem infot siin: https://nakedisland.eu/teenused/yhist66koda/

Kui aga otsite kohta, kus tähistada oma kollektiiviga mõnd sündmust või jõule või juubelit, siis miks mitte seda teha meie töökojas. Naked Island pakub ühistegevuse/firmapeo/sünnipäeva võimalust nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.

„Nii et kui on tunne, et tahaks midagi
põnevat oma kätega teha, siis andke teada!“ kutsus Rael Artel.