Netiraadio tähistab aastaseks saamist looduskanali avamisega

17. mai, 2012
netiraadioNetiraadio saab 18. mail aastaseks ja avab sünnipäeva puhul ainulaadse loodusmaastike kanali. Aasta tagasi avatud Netiraadiot on nüüdseks kuulatud 90 riigis, kõige enam Eestis, Soomes, Ameerika Ühendriikides ja Saksamaal. Lisaks 9 kanalile on aasta jooksul avatud kaks uut – klassikalise muusika ja loodusmaastike kanal. Netiraadiot saab kuulata kõigi seadmetega, mis toetavad HTML5 või flash’i ja Netiraadio idee- ning tehniline lahendus jõudis esimese aasta jooksul Musikki & Media muusikavaldkonna start-up’ide finaali.

Töötame jätkuvalt selle nimel, et vana ja head ning uut ja huvitavat eesti muusikat veelgi nähtavamaks, kuuldavamaks ja kättesaadavamaks teha. Käesoleval aastal on plaanis avada veel kaks uut kanalit ning avardada Netiraadio tehnilisi võimalusi mobiilirakenduste osas. 

Täname looduskanali avamise puhul meeldiva koostöö eest Fred Jüssit, Veljo Runnelit ja Taavi Tulevit, kes on aastate jooksul kogunud hulga väärt salvestisi Eesti erinevatest looduskeskkondadest, millest mõned on sellisel kujul jäädavalt kadunud ning säilinud ainult salvestistena erakogudes. Kutsume siinkohal kõiki üles saatma meile väärt avastusi Eesti helimaastikelt ning lubame omalt poolt, et kvaliteetne materjal jõuab eetrisse!