Noore moedisainiettevõtja auhind 2011

01. juuni, 2011

altBriti Nõukogu kuulutab esmakordselt Eestis välja noore moeettevõtja konkursi. Rahvusvaheline noore moeettevõtja programmist on alates 2005. aastast osa võtnud 80 moe-ettevõtjat 40-st riigist, kelle jaoks programmis osalemine on aidanud üles ehitada valdkondlikku kontaktvõrgustikku ja leida uusi koostööprojekte, samuti on osa võteud moenädalatest Brasiilias, Indias, Mehhikos, Indoneesias, Sri Lanka jne. Eesti osaleb programmis esmakordselt.

Programmi oodatakse moe-, tekstiili-, aksessuaaride- või parfüümidisaini valdkonnas tegutsevaid inimesi. Osalema oodatakse 21-40 aastasi hea inglise keele oskusega professionaale, kellel on valdkonnas vähemalt 3-aastane töökogemus. Osaleja on tõestanud oma võimekust Eesti moesektorit promoda ja arendada ning tal on ambitsioon Suurbritanniaga moetööstuse alal koostööd teha.
Avalduse täitmise tähtaeg on 8. juuni kell 15:00. Avalduses peab sisalduma passipildi-suuruses foto ning fotod kollektsioonist.
6. juulil kuulutatakse välja Eesti-sisene võitja, kes septembri keskpaigas sõidab auhinnareisile Suurbritanniasse koos 11 võitjaga teistest riikidest. Erinevate riikide võitjad osalevad väärtuslikel kontaktüritustel Suurbritannia moetööstuse võtmeisikutega. Reisi programmi kuuluvad külastused, koosolekus, seminarid, moe-teemalised üritused ning meistriklass rahvusvaheliselt tuntud Suurbritannia moetööstuse ettevõtjaga.

http://www.bcestoniaaward.ee/

info@britishcouncil.ee