Nordic Look toob Eestisse IvanaHelsinki brändi looja

04. mai, 2011

altHomme, 5. mail esineb Tallinnas Nordic Look’i raames Soome viimaste aastate ühe silmapaistvama moekaubamärgi IvanaHelsinki turundusjuht Pirjo Suhonen.

Eduka moeäri loomine on nii mõnegi unistus. Edukuse võtmeks on toimiv kaubamärk ehk bränd, kuid kuidas seda luua? Brändid sünnivad harva iseenesest või ei millestki, tavaliselt on õnnestunud kaubamärgi taga palju rasket tööd.

Soomlaste eetiline ja keskkonnateadlik IvanaHelsinki on leidnud oma kindla koha Soome turul ja vallutab nüüd edukalt maailma. Seejuures on IvanaHelsinkil õnnestunud teoks teha näiliselt võimatu – jätta tootmine Soome.

IvanaHelsinki kaubamärgi taga seisavad õed Suhonenid: Paola disainib ja Pirjo hoolitseb ettevõtluse eest. Pirjot on nimetatud ka turundusgeeniuseks, kes oskab ära kasutada uuenduslikke ideid ja uusi kanaleid. Nüüd jagab ta Tallinnas oma kogemusi ja mõtteid kaubamärgi üles ehitamisest.

Lisaks Pirjole esineb üritusel Eesti moelooja Lilli Jahilo, kes on kiirkäigul tõusnud Eesti moemaailma üheks tuntuimaks nimeks. Lilli räägib sellest, kuidas alustada tööd moebrändiga Eestis.

Nordic Look on Põhjamaade disaini kuu Tallinnas, Euroopa kultuuripealinnas 2011. Nordic Look pakub kõigile võimalust tutvuda näitusmüügil 14 isikupärase, keskkonnasõbraliku ja uuendusmeelse Põhjamaade disaineri loominguga. Disainisilla Eestiga loob Nu Nordik. Näitusmüüki täiendavad seminarid, kus kõnelevad oma ala tipud ning kontserdid, näitused ja palju muud põnevat.

Aeg: 5. mai kell 16.30-18.30
Koht:
Nordic Look Hopneri majas, Raekoja plats 18, Tallinn
Osavõtt:
Tasuta. Vajalik eelnev registreerumine, sest kohtade arv on piiratud

Kontakt: Jenni Kallionsivu, Soome Instituudi kultuurisekretär, tel 6 313 917 / e-post jenni.kallionsivu@finst.ee