Nordic Open 2012 konverents

31. august, 2012

nordic_openNordic Open 2012 konverents teemal „Creation Of Your Nordic Brand And Sales Network“  toimub 14. septembril hotellis Euroopa, Tallinnas. Käesoleva aasta esitluste eesmärk on tutvustada efektiivseid võimalusi kuidas murda teed Skandinaavia partneriteni, milliseid nippe kasutada, et avada uksed ja need uksed ka jätkuvalt Teile ja Teie toodetele/teenustele valla jääksid.

 

Konverents toimub 1-päevasena reedel, 14. septembril algusega kell 10:00. Hommikune programm sisaldab esitlusi ning küsimuste-vastuste voore. Esinejad on nii Skandinaaviast kui ka Eestist, kus Eesti esinejad räägivad oma kogemustest Skandinaavia turgudele sisenemisel. Õhtune programm 18:00-20:00 sisaldab networking treeningut ning vastuvõttu, kus vabas vormis on võimalik teiste osalejate kui ka esinejatega tutvust teha.

 

Konverents toimub kolmandat aastat järjest ning korraldatakse mittetulunduslikul eesmärgil kaubanduskodade initsiatiivil. Nordic Open 2012 konverentsi info saadame Teile, sest osalesite konverentsil ühel eelmistest aastatest. Organiseerijad Taani-Eesti Kaubanduskojast ning Eesti-Rootsi Kaubanduskojast loodavad, et olete jätkuvalt huvitatud Skandinaavia turgudest ning huvitatud oma teadmiste laiendamisest ja süvendamisest.

 

Ootame Teid osalema ka sel aastal. Konverents Nordic Open 2012 toimub 14. septembril hotellis Euroopa (Paadi 5, Tallinn). Päeva hind on 35 eurot ning see sisaldab kohvipausi, lõunat ning õhtust vastuvõttu. Üritus on inglise keelne. Lisainfot konverentsi kohta leiab www.nordicopen.org