NordMatch keskendub Põhja ja Baltimaade loomeinimeste koostööle

12. september, 2012

DSC553211.-12. oktoobril Tallinnas peetav NordMatch 2012 on Põhja- ja Baltimaade kultuuri- ja kunstikorraldajatele, produtsentidele, kunstnikele, erinevate loomeharude asjatundjatele ning kultuurivaldkonnaga seotud ametnikele mõeldud konverents, mis keskendub kultuurivaldkondade ja erinevate majandusharude koostööle. Pooled konverentsil osalejad saabuvad siia Põhjamaadest.

Konverentsil esitletakse Põhjala ja Balti riikidest pärit inspireerivaid näiteid erinevate kunsti- ja kultuurivaldkondade ning ühiskonna kokkupuutepunktidest. Konverentsil toimuvates töötubades saab arendada olemasolevaid projektiideid ja ühiselt uusi ideid genereerida. Eraldi tähelepanu pööratakse ideede esitlusoskuste viimistlemisele – osalejad saavad end  proovile panna rahvusvaheliselt levitatavate videotutvustuste loomisel  ja konverentsi  teisel päeval ka äriinglite ja investorite paneeli ees oma ideid selgitades.

Lisaks konverentsile toimuvad õppekäigud erinevate loomevaldkondade asjatundjate eestvedamisel (nt. näitekunst, galeriid, Loominguruum),  piiriülest kultuurikoostööd toetavad töötoad  ning kontaktüritus F-hoones.

Toimumisaeg: 11. ja 12. oktoober

Toimumiskoht: Õpetajate Maja, Raekoja Plats 14

Keel: inglise

Konverentsi tasu: 30 EUR / 15 EUR (üliõpilased)

Registreerumine: hiljemalt 5. oktoobril aadressil http://blogg.produforum.fi/nordmatch

Konverentsi korraldab kultuurivõrgustik Produforum koos Soome Instituudiga. Teisteks olulisteks partneriteks on Loov Eesti, Creative Finland, TAKU, Novia, Kult, Osaattori, Tekijä ja To Culture With Love.