Online-nõustamispäevad noortele ettevõtjatele

22. november, 2010

alt25. novembril ja 9. detsembril korraldavad IN.EE ja Tallinna ettevõtlusamet online-nõustamispäevad noortele ettevõtjatele ning kõigile neile, kes on huvitatud ettevõtlusest, et minna edasi oma idee arendamise ja teostamisega.


Mõlema päeva hommikul ajavahemikul kl 10–12 on kõigil huvilistel võimalus esitada küsimusi ekspertidele, saates need meilitsi info@in.ee. Eksperdid vastavad esitatud küsimustele samadel päevadel ajavahemikul kl 14–16.

25. novembril on nõustamispäeva teemaks see, kuidas sotsiaalmeediat kasutada oma uue toote või teenuse turundamiseks. Küsimustele vastab internetiettevõtja Peep Laja, kes on töötanud veebi, B2B müügi, turunduse ja internetiturunduse valdkondades kümme aastat. Ta on juhtinud mitmesuguste organisatsioonide turundust nii Eestis, Dubais, Panamas kui ka USA-s. Tema tegemistest saab lähemalt lugeda lähemalt www.internetmarketing.ee

9. detsembri nõustamispäev käsitleb seda, kuidas saada kinnitust turult, et uuele ideele, tootele või äriplaanile on nõudlus olemas.
Lisainfot www.in.ee