Osale hinnatud ekspordivaldkonna koolitaja Jean Suttoni koolitusel! Sihtriigid: Skandinaavia ja Inglismaa

02. oktoober, 2018

8. oktoobril toimub Arhitektuurisektori ekspordi-programmi kolmas koolituspäev, mida viib läbi viimase paari aasta kõige kõrgemalt hinnatud ekspordivaldkonna koolitaja – Jean Sutton. 

Septembrikuus alanud kuueosaline Arhitektuurisektori ekspordi koolitusprogramm on mõeldud arhitektidelesisearhitektidelemaastikuarhitektideledisaineritelemööblitootjatelepuitmajatootjatele jt, kes mõtlevad ekspordiga alustamisele või on juba sellega algust teinud.
PS! Kõikidel koolituspäevadel on võimalik osaleda ka eraldi

Koolitaja Jean Sutton on konsultatsioonifirma Actionline Research and Training Ltd juht ja tal on üle 25 aasta kogemusi turu-uuringute vallas. Samuti on ta juhtinud ekspordi programme paljudes riikides, sh Rootsis, Norras, Sloveenias ja Eestis. Jean õpetab ka CIM martketingiinstituudis Inglismaal.
Antud kursus aitab luua tegevuste plaani uutel turgudel, annab süsteemse ülevaate, millist infot vajatakse arhitektuuri valdkonnas välisturgude kohta ning kust on võimalik seda infot leida.
Päeva jooksul käiakse praktiliselt läbi kõik vajalikud allikad Skandinaavia ja Inglismaa turgudel, ühtlasi kaardistatakse partnerorganisatsioonid, kelle kaasabil võiks siseneda välisturgudele.

Kuupäev: 8. oktoober 2019
Kellaaeg: 10:00 – 17:00
Asukoht: Eesti Arhitektuurikeskuse Traforuumid (Põhja pst 27a, Tallinn)
Üksik koolituspäev: 90 € + km% (hind sisaldab lõunasööki ja kohvipause)
REGISTREERI SIIN!
Ühest ettevõttest saab osaleda kuni 2 inimest; ühe ettevõtte inimesed võivad roteeruda koolituselt koolitusele või määrata neile asendaja samast ettevõttest.

Miks osaleda?
90% rahvusvahelise potentsiaaliga arhitektuuriettevõtetest ei jõua mõtetest tegudeni, sest nad ei tea, millest alustada ja kuidas seda teha. Antud koolitusprogramm annab kätte konkreetse sihi ja praktilised tööriistad.

DETAILSE KOOLITUSPROGRAMMI LEIAD SIIT.