Osale oma ettevõttega Eesti suurimal ettevõtluskonkursil!

26. mai, 2014

kodaEesti Kaubandus-Tööstuskoda, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) ja Eesti Tööandjate Keskliit kutsuvad teid osalema Eesti Parima Ettevõtte valimisel.

Konkursi Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2014 raames koostatakse ettevõtete üldine konkurentsivõime paremusjärjestus ettevõtete majandusnäitajate põhjal. Konkursi eesmärgiks on selgitada välja parimad nii suurettevõtete, kesk- ja väikeettevõtete kui ka mikroettevõtete arvestuses, lisaks koostatakse edetabelid järgmistes valdkondades: jaekaubandus, hulgikaubandus, tööstus ja energeetika, toiduainetööstus, ehitus, side/kommunikatsioon/IT-teenused, transport ja logistika, arhitektuur ja projekteerimine, põllu- ja metsamajandus, turism, finantsvahendus, äriteenindus ja kinnisvara, teenindus. Konkurss on kõrgeimaks tunnustuseks ettevõtetele ettevõtlusorganisatsioonide poolt. Esita oma ettevõtte andmed hiljemalt 30. juunil.

Konkursi Ettevõtluse Auhind 2014 raames selgitatakse välja riigile enim kasu toonud ettevõtted viies kõige olulisemas valdkonnas: aasta uuendaja, aasta välisinvestor, aasta disaini rakendaja, aasta piirkonna ettevõte ja aasta eksportöör. Konkurss Ettevõtluse Auhind on kõrgeim riigipoolne tunnustus ettevõtjatele ja ettevõtlikkusele ning samas ka pikima ajalooga ettevõtluskonkurss Eestis. Esita oma ettevõtte info hiljemalt 8. augustil.

Mõlema konkursi tugevaimate seast valib sõltumatu žürii välja ettevõtte, kes pärjatakse tiitliga Eesti Parim Ettevõtte 2014. Konkursside parimad ning peavõitja kuulutatakse välja pidulikul tseremoonial juba selle aasta sügisel. Lõppvalikul arvestatakse ettevõtte majandusnäitajaid, hakkamasaamist keerulises majanduskeskkonnas, panust töökohtade loomisel, tegevusi ekspordi suunal ning panustamist ühiskonda.

Kutsume ettevõtteid osalema mõlemal konkursil!

MIKS OSALEDA?

  • Osalemine on ettevõttele hea võimaluse oma tuntuse suurendamiseks.
  • Saate hea võimaluse end konkurentidega võrrelda.
  • Parimad pälvivad ettevõtlusorganisatsioonide ja riigi kõrgeima tunnustuse.
  • Konkursi võitjad saavad õiguse kasutada vastavasisulist märgist oma kodulehel ja materjalides.
  • Konkursiga kaasneb tavaliselt suur meediakajastus.
  • Konkursi parimad saavad kutse pidulikule auhinnagalale.

KES VÕIVAD OSALEDA?

  • Ei ole oluline, kui suur või väike on ettevõte ning millise valdkonnaga tegeleb.

2013. aasta kõige konkurentsivõimelisemaks mikroettevõtteks oli KLF-Eri OÜ, keskmise suurusega ettevõtte seas oli tugevaim Wirtgen Eesti OÜ ja suurettevõtete hulgas valiti parimaks Eesti Energia AS. Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) Ettevõtluse Auhind 2013 peavõitjaks ning aasta välisinvestoriks kuulutati Kühne+Nagel AS. Aasta uuendaja auhinna pälvis Estanc AS, aasta eksportöör oli Tartu Mill AS, aasta piirkondlik ettevõte Aqva Hotels OÜ ning aasta kasvuettevõte Rake AS.

Alusta siit: www.ettevotluskonkurss.ee