OÜ VISIBLE SOLUTIONS avab oma uksed ja aknad

22. aprill, 2010
Visible SolutionsOlete oodatud meie loomekontori avamispeole tutvuma meie ja meie toodetega 28.04.2010  18:00 @ Hobusepea 2, Tallinn.
Visible Solutions on rahvusvahelise ambitsiooniga noor ja innovaatiline loomemajandusettevõte, mis on loodud kolmest noorest kunstnikust verivärskete loovettevõtjate, Karel Koplimetsa, Taaniel Raudsepa ja Sigrid Viiri poolt.
Loovettevõtte asutamisele tiivustas meid riiklikult kehtestatud kultuuripoliitika, mis soosib ja suunab loovisikuid tegutsema ettevõtjatena.
Otsustasime mitte võidelda kehtestatud kultuuripoliitikaga vaid hoopis sellest lähtuvalt tegutsema asuda ning nii asutasime OÜ Visible Solutionsi, mis töötab välja, toodab ja turustab äriliselt perspektiivseid, ülisuure ekspordipotentsiaaliga kultuuritooteid.

Visible Solutions on elukeskkonda ja loojat premeeriv, kreatiivne ja innovaatiline, pigem elustiil kui traditsiooniline firma. Meie põhimõtteks on loomingulisus ning selle realiseerimine. Tegutseme totaalses suhetevõrgustikus, paiknedes just seal, kus meie töötajad parasjagu kohtuvad.
Peatume neis sõlmpunktides, mis meid huvitavad ja laseme loovusel, innovatsioonil ja nutikusel vabalt plahvatada. Kohaneme uutes oludes kiirelt ning konverteerime reaalset kapitali sümboolseks ja vastupidi. Ideed materialiseeruvad ja mateeriast saavad uued ideed.

Muul ajal avatud E-L, kella 11.00-18.00 info@visiblesolutions.com

OÜ Visible Solutions tänab oma koostööpartnereid:
Aet Laasti
Ajakirja HEI
Deneš Farkast
EAS-i
Eesti Kultuurkapitali algkapitali eest
EKKM-i
Frank-Erik Raudseppa
Fredi fotost
Hilja Koplimetsa
IM Arvuteid
Kristjan Saart
Maido Jussi
Marco Laimret
Margo Niitu
Olavi Heinlood
Reimo-Võsa Tangsood
Vello Viiri