TÄHTAEG 28. OKTOOBER KL 23:59 | Pane oma oskused ja ideed raha teenima!

22. oktoober, 2018

Kandideerimine veebipõhisesse toote- ja teenusearendusprogrammi PESA on pikendatud kuni pühapäevani, et kõik jõuaksid oma avaldused ära lõpetada ja teele panna. LIITU HILJEMALT 28. OKTOOBRIL SIIN!

PESA veebipõhisesse keskkonda on koondatud kokku info ettevõtlusest, tootearendusest, investeeringutest ja eksportturgudest. Professionaalsed koolitajad nagu Anu-Mall Naarits (Marketingi Instituut), Indrek Maripuu (Neitsijärve Loovusait), tootedisainer Sixten Heidmets ning mentorid nõustavad ja suunavad toote/teenuse arendamist. Üheskoos kaasatakse eri valdkondade eksperte ja äriingleid. Iga ettevõtte saab PESAs oma personaalse mentori ja iga kodutööga lahendab ettevõtja just enda ettevõtte probleeme.

PESA inkubatsiooniprogramm kestab 8 kuud ja sinna on võimalik pääseda kuni 20 ettevõttel. Inkubatsiooni lõpuks seatakse siht 50% tooteid Eesti turul müüdavaks arendada ja omada eksporditurgudele sisenemiseks juba esimesi reaalseid kontakte.

Lisainformatsioon – https://pesa.looveesti.ee/

PESA 2018 vilistlaste kataloogi näed siit.

 

PESA on Loov Eesti+Maa II projektist, mida rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetmest ja mida toetab Briti Nõukogu.