Parem Elu pakub põhjalikult disainitud teenuseid

24. aprill, 2012

lmk-logoTartu Loomemajanduskeskuse äsjaavatud Kalevi 17 hoones on esimeseks asukaks loomemajanduskeskuses uus ettevõte Parem Elu Koolitused, mis pakub koolitust ja personaalset nõustamist tervisliku toitumise ja enesearengu teemadel.
Parem Elu Koolitused ühe omaniku ja koolitaja Triin Muiste sõnul on nende ettevõte modernne koolitusettevõte, kus kõik tooted disainitakse kliendile järjest sobivamaks, arvestades pisimatki tagasisidet.  „Soovime luua Tartu Loomemajanduskeskuse ruumidesse elustiilikeskust, mis annab klientidele võimaluse kasutada ja tarbida kõiki Loomemajanduskeskuses pakutavaid tooteid ja teenuseid,“ lisas Muiste.

„Me eristume teistest koolitusettevõtetest selle poolest, et tegeleme põhjuste väljaselgitamise ning nende likvideerimisega, mitte tagajärgedega. Meie teenuste iga detail on põhjalikult disainitud ja läbi mõeldud ning on lähtutud kaasaegsest teenusedisaini kontseptsioonist.  Samuti pakume mitut erilist nišitoodet, nagu näiteks Louise L. Hay õpetustel põhinevaid koolitusi ja kehakaalukursust,“ sõnas Triin Muiste.

Sel nädalal on toimumas mitmeid huvitavaid koolitust: näiteks toimub tudengipäevade raames töötuba “Tudengieine lihtsalt, maitsvalt ja tervislikult”, koolitus piimatoodete asendamisest igapäevatoitudes, sushikoolitus. Jätkub ka eelmisel nädalal alanud kehakaalukursus „Kaalust vabaks“. Koolituste kohta saab täpsemalt lugeda http://www.paremelu.ee/koolitused.

Parem Elu Koolitused (OÜ Triimeri) kaitses oma äriplaani Tartu Loomemajanduskeskuse komisjoni ees  selle aasta jaanuaris.

Lisainfo:  Triin Muiste (toitumisnõustaja), 520 9743, triin@paremelu.ee;  Merike Kütt (kogemuskoolitaja ja litsentseeritud Louise L. Hay õpetuste treener-koolitaja, tel 507 6212, merike@paremelu.ee; http://www.paremelu.ee.