Pärnu Kunstiturg ootab kauplema

09. juuli, 2013

Kunstiturg pakub võimaluse Pärnu linna elanikele ja külalistele tutvuda originaalse Eesti kunstiga ning osta või kuulata, vaadata, katsuda ja tellida teoseid otse loojatelt. Sel korral saab tantsu ja tralli – tantsutrupp Tuurit-Tuurit peab 5-ndat sünnipäeva, avatud Margareeta kohvik ja Terje teeb maitsvaid vahvleid, kuulame head muusikat ja naudime ilma ja inimesi.

Kunsti ehk kaunite kunstide all mõistetakse kujutavat ja tarbekunsti, arhitektuuri, muusikat, kirjandust, disaini, moekunst, tgevuskunsti, tantsukunsti, näitekunsti, filmikunsti ja fotograafiat.

Kunstiturg loob võimaluse kunstnikele esitleda oma teoseid, suhelda publiku ja kolleegidega.

Kunstiturule ootame kunstnikke: maalide, fotode, graafika, skulptuuride, joonistuste, graffitiga; keraamikast, tekstiilist, puidust, nahast jm disaintoodete, prototüüpide, näidistööde, katsetuste, koolitööde, valmistööde või makettidega.
Kunstiturul on võimalik planeerida: töötubasid, vabaõhu fotostuudiot, krokii joonistamist, ühepäevaseid maalikursusi jpm.
Kunstiturul on avatud vaba lava: muusikutele oma plaatide tutvustamiseks, kirjanikele oma loomingu ettelugemiseks, tegevus- ja lavakunstnikele, mustkunstnikele, tantsijatelejt

Eelinfona – 20.07.2013 kunstiturg on pärimusmuusika päralt – Viljandi noored muusikud vallutavad Pärnu. Alates kella 11 kontsert/töötoad Steineri aias ja üle Pärnu linna. Kell 15 suur päeva lõpukontsert Steineri aias!!!

Täpsem info:

www.facebook.com/Kunstiturg

Müügikoha taotlus:

https://docs.google.com/forms/d/17SOZ583VMd4XyrcNexcGhKfX1F3jKc0Fins3NWJspRs/viewform