Loov Eesti Pood on avatud!

30. november, 2010

 

altLoov Eesti Pood toob Interneti kaudu kodumaise loomingu kõigile nii vaatamiseks kui ostmiseks. Siit leiad originaalsed ja kvaliteetsed tooted Eesti loojatelt, mida ei saa osta tavalisest kaubamajast. http://pood.looveesti.ee/

 

Loov Eesti avas äsja e-poe, mille peamine  eesmärk on tutvustada noorte disainerite loomingut ning pakkuda neile oma toodete  müügiks sobiv kanal.

Noortel andekatel loomeettevõtjatel on tihtipeale keeruline leida sobivat kohta oma toodete müügiks, tavaliselt on vajaka ka teadmistest ning ressurssidest oma loomingu tutvustamiseks. “Eestis on väga palju andekaid loojaid, kelle toodang on kvaliteetne ning vajalik. Arvame, et paljud inimesed eelistaksid  masstoodangule hoopis kodumaist toodangut, kuid kahjuks on vähetuntud väiketootjate kaupa üsna keeruline üles leida.  Otsustasime, et Loov Eesti annab oma panuse, et mõlemad pooled- nii kliendid kui tootjad- vastastikku kasulikud saaksid olla,” kommenteeris  Loov Eesti Poe projektijuht Madli Merila.

Loov Eesti abistab loojaid oma toodete tutvustamisel nõustades nii tootetutvustuste koostamisel kui ka illustreeriva materjali valikul. Loov Eesti Poes on iga looja juures pilt ning  lühike tutvustus, mille abil ostleja loojaga virtuaalse kontakti leiab. Tootevalikus  on Eesti  keraamikat, klaasi, rõivaid, ehteid, sisustuskaupu, tekstiiltooteid, lauamänge ning arendavaid mänguasju lastele. Hetkel tutvustatakse 17 looja tooteid ning valik laieneb pidevalt.

“Aidates meie kunsti, moe ja käsitöö alal tegutsevaid loojaid ning väiketootjaid, saab nii Eesti loomeettevõtluse kui ka majanduse areng laiemalt hoogu juurde. Hea on ju teada, et ostuga oled andnud oma panuse noorte loomeettevõtjate arengusse, “ sõnas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Originaalse kingituse leiab Loov Eesti e-poest inimene, kes eelistab stampmõtlemisele eristuvaid väärtusi – loomingut, mida kaubakeskustes ei müüda.  Need on asjad, mille väärtus ajas vaid kasvab. Tootevalikust saab häid mõtteid nii sõbrale sünnipäevaks kui ka pangale peahoone avamise puhuks.

Loov Eesti Poes on lihtne ja turvaline ostelda. Pangalingi abil saab teha mugavalt makseid ning valida paki kättesaamiseks sobiv viis. Hinnad on arvutatud juba eurode järgi.

Loov Eesti Poest leiab huvitava kingituse see, kellele stamp ei sobi. Nii sõbrale sünnipäevakingiks kui pankurile pangahoone avamiseks. Poe tootevalik täieneb pidevalt, seega hoia meil silm peal. Ütle JAH kingitusele, mis teeb tõesti rõõmu!

Kink hakkab looma!

Teie Loov Eesti