Peeglike, peeglike seina peal, kes on kõige innovatiivsem kogu maal?

31. märts, 2021

Loov Eesti otsib innovaatiliste ja loominguliste toodete või teenustega alustavat ettevõtet, kes võiks Eestit esindada globaalsel võistlusel Creative Business Cup. Sel aastal peetakse nii Eesti eelvoor kui ka lõppvõistlus olukorrast tingituna veebis.

Konkursil on osalema oodatud kõik alustavad ettevõtted, kelle ambitsioon on jõuda rahvusvahelisele turule oma uuendusliku  toote või teenusega, mille kujunemisel on olnud kaastegev loovisik.

Eesti eelvoorus osalemiseks sisesta enne 30. aprilli  oma ettevõtte andmed ja idee tutvustus

https://www.f6s.com/creative-business-cup-estonia-2021/apply

Ning liitu palun kindlasti ka CBC grupiga  – sealtkaudu saad kogu konkursi kaudu lisainfot.

Eesti eelvoor toimub 5. mail.

Ideid hindab 5. mail  peetaval Eesti finaalvõistlusel rahvusvaheline zhürii. Eesti eelvooru võitja esindab Eestit  28. ja 29. juunil peetaval ülemaailmsel finaalvõistlusel. Ka see võistlus toimub sel aastal veebis.

Kuni 5 Eesti eelvooru parimat ettevõtet saavad osaleda konverentsil BRIGHT 2021 peetavatel seminaridel ja töötubades ning tutvustada oma ideid rahvusvahelistele investoritele. Sel aastal on plaanis erinevad temaatilised investorpaneelid, näiteks äri ja innovatsioon muusikas, mängi ja õpi, jätkusuutlik mood, naiste ettevõtlus, tervis, keskkonnahoid jne. 

Estonian Business School on välja pannud ka eriauhinna: 3 EAP väärtuses võib endale valida teadmiste täiendamiseks sobiva kursuse.

Prototron valib Eesti eelvoorust välja ühe idee, mis pääseb kohe TOP 50 hulka.

Tallinna Loomeinkubaator  paneb välja neli  koolitust ja kaks erakonsultatsiooni, et oma loomeettevõtet veelgi võimendada.

Loov Eesti on Creative Business Cup esindaja Eestis aastast 2012.

Creative Business Cup Eesti eelvooru läbiviimist toetavad Estonian Business School, Prototron, Tallinna Loomeinkubaator  ja Startup Estonia.