PESA projektidest saab näitus

05. juuni, 2012

loovpesa_color2011. aasta sügisel startinud PESA virtuaalne tootearendusprogramm on jõudnud võiduka lõpuni. Programmiga liitunud kahekümnest innovaatilisest tootearendusprojektist üle Eesti on kuusteist projekti erinevatest valdkondadest läbinud PESA tootearendusprogrammi ja nüüd valmis esitlema oma saavutusi, mille hulgast võib leida nii nupuka lahendusega mööblit, ilusaid ja praktilisi rõivakollektsioone, kvaliteetse disainiga aksessuaare kui ka arendavaid mänge.


Tootearenduskeskonna programm koosneb viiest moodulist ning iga mooduli raames pakutakse veebipõhiseid koolitusi ja konsultatsioone.  Pesalisi toetavad nende tegemistes lisaks meeskonnaliikmetele ja koolitajatele ka virtuaalsed managerid.

Osalevad: Arteljee vihmamantlid, Stella Soomlais Design, LooPuu, Deko Disain, Radis, Contact, Khis, Karl Disain, Iizi, Landeco, Kooreürask, ULAELU, Funktsionaalne puittoode Avinurme Elulaadikeskusest, Pipik, MOOI, Raamatuhoidja

Soovime pesakatele tuult tiibadesse ning täname kõiki koolitajaid Anu-Mall Naaritsat, Martin Pärna, Indrek Maripuud, Maire Otsust ja Ivar Lukka ning managere Margo Allikut, Irina Talvistet, Inga Kalvisti ja Tiina Liitmäed!

Rändnäitus saab avapaugu Tallinnast, Eesti Disaini Majast (Kalasadama 8) ja on külastajatele avatud 19. juunist – 1. juulini.

Edasi on võimalik näitust näha:

9.-22. juulil Pärnumaa Turismiinfokeskuses
25. juuli – 8. august Viljandi Kultuuriakadeemias
3.-16. september Tartu Loomemajanduskeskuses

Avaldusi 2012. algavasse PESA programmi võtame vastu 5. septembrini mariliis@looveesti.ee