Irina Talviste “Soovitaksin seda kogemust, et loomingulisemalt tulevikus ka oma äri arendada.

30. august, 2012

irina_talviste_fb

“Soovitaksin seda kogemust, sest läbi selle rikastad ka oma maailmapilti ning oskad loomingulisemalt tulevikus ka oma äri arendada.” rääkis pikaajalise ettevõtluse- ja juhtimiskogemusega Irina Talviste, kes edukalt ka esimese hooaja PESA meeskondi juhendas. Loe edasi »

 

“Kandideerides 2011 aasta suvel PESA keskkonna mänedžeriks tundus see mulle suure väljakutsena,” rääkis pikaajalise ettevõtluse- ja juhtimiskogemusega Irina Talviste, kes edukalt ka esimese hooaja PESA meeskondi juhendas. “Esimese hooaja lõpuks võin öelda, et programm pakkus enam kui oskasin oodata. Isiklikult pidasin väga oluliseks oma projektide meeskonna liikmetega usaldusliku kontakti saavutamist.  Tundub, et see eesmärk sai täidetud. Läbi selle suutsin ma enam mõista loomeinimesi ning oma ärilisi kogemusi neile arusaadavamini selgitada. Aastaid ärivaldkonnas tegutsejana näitas koostöö nendega, et pidev areng on meie elus väga oluline,” tõi Talviste välja kogemusest saadud õppetunnid. “Soovitaksin seda kogemust, sest läbi selle rikastad ka oma maailmapilti ning oskad loomingulisemalt tulevikus ka oma äri arendada.”

1. lennu PESAs valminud toodete hulgast võib leida nii nupuka lahendusega mööblit, ilusaid ja praktilisi rõivakollektsioone, kvaliteetse disainiga aksessuaare kui ka arendavaid mänge. PESA tootearendusprogrammi esimese lennu 2011/2012 lõpetajate toodetest loodi rändnäitus, mida saab veel näha 3.-16. septembrini Tartus.

Kui tunned, sooviksid samuti managerina PESA meeskondi nõustada, võta meiega ühendust ja postita oma elulookirjeldus ja motivatsioonikiri e-postile: mariliis@looveesti.ee

Tooteideid ootame PESAsse samal aadressil 5. septembrini!

Loe kuulutust