PESA Virtual Academy´s Gruusias lõpetas teine lend

04. detsember, 2020

Loov Eesti tunnustab Gruusia ettevõtjaid, kes jaksasid eriti keerulises olukorras läbida väga heade tulemustega kolmekuulise PESA Virtual Academy koolitusprogrammi. 

„Tundub, et PESA Virtual Academy oli õigel ajal õiges kohas. Meil oli valmisolek viia kogu programm läbi e-kanalite kaudu ja Gruusia vahvad ideed said igakülgset toetust,“ ütles Eva Leemet.

Programmi lõpetasid  ja on valmis investorite ette astuma:  Coaching For Your Graduate Degree – konsultatsiooniteenus Ameerika Ühendriikidesse õppima asujatele;  MYCOFOUNDER – platvorm, mis aitab startup-idel kaasasutajaid leida;    3D Clinic – 3D printimise populariseerimine ja tooted selle abil;   Mukao – erinevad papist tooted ja tardino6.art – online kunstigalerii.

Soovime lõpetajatele õnne ja edu oma ideede edasiarendamisel!

PESA Virtual Academy eesmärk on arendada elujõuline toode/teenus, luues selleks usaldusväärne ärimudel ja jõuda valmisolekuni kaasama investoreid. Lisaks koolitustele ja mentorsessioonidele olid väga populaarsed “Kella viie teeks” kutsutud vabas vormis peetud sessioonid, kus vahetati kogemusi Eesti ettevõtjatega.

PESA Virtual Academy on spetsiaalselt Gruusia ettvõtetele loodud veebipõhine inkubatsiooniprogramm, mis valmis Loov Eesti ja Creative Caucasus koostööprojekti “Loomemajanduse ökosüsteemi arendamine ja veebipõhise inkubatsiooniprogrammi loomine Gruusias” tulemusel. 

Programmi toetab Eesti Välisministeerium arengukoostöö vahenditest.