Piparkoogikunsti- ja disaininäitus „PiparkoogiMaania: Ajamasin“

15. detsember, 2011

piparkoogimaania-2011-pressifoto-kassaaparaatNaudi eesti kunstnike, disainerite ja kujundajate loomingut, mis pakib külastaja hõrgutavasse põnevusse ning viib seiklusele külluslikku ja lõhnavasse unistustemaailma!


 

Jõuluajal toimub Tallinna kesklinnas unikaalne ja mänguline ja kunsti- ja disainisündmus „PiparkoogiMaania: Ajamasin“ – 125 loovinimest, sh kunstnikud, arhitektid, keraamikud ja disainerid võluvad piparkoogitaignast enneolematu kunstinäituse, millist pole kusagil mujal maailmas.

Kolmeks nädalaks muutub disaini- ja arhitektuurigalerii ajamasinaks, kuhu sisse hüpates leiad end keset seiklust, kus tulevik, minevik ja olevik eksisteerivad külg-külje kõrval.

Piparkooginäitus on suurepärane võimalus tutvustada noortele kunsti ja disaini. Euroopa kultuuripealinna aastal oleme koolidele kättesaadavaks teinud „PiparkoogiMaania“ kunstitunni, milles tutvustame näitust ja innustame lapsi loovalt piparkooke küpsetama.

1. kuni 30. detsembrini saavad kõik piparkoogifännid osaleda ka „PiparkoogiMaania: Ajamasin“ fotovõistlusel. Selleks tuleb postitada foto oma piparkoogist Facebooki „PiparkoogiMaania“ fännilehele. Parimatele piparkoogifotodele on meie toetajad välja pannud suurepärased auhinnad.

Täpsemalt vaata Facebookist või www.piparkoogimaania.ee.