PiparkoogiMaania 2010 “Võlupood” , Disaini-ja Arhitektuurigaleriis 16.dets.2010 – 6. jaan.2011

14. detsember, 2010

alt 16.dets kell 18.00 avab oma uksed PiparkoogiMaania “Võlupood”, millist pole olemas mitte kusagil mujal maailmas. Kõik asjad selles poes on tehtud piparkoogist ja sisaldavad suures koguses võluväge.

Ükski asi pole see, millena ta esmapilgul paistab. Võlupoe autoriteks on 125 Eesti kunstnikku, disainerit ja kujundajat, kelle loodud jõulukingitus on vaatajatele näha vaid mõne nädala. Võlupoest võib leida maagiliste omadusetega aparaate, imelikke esemeid, ajamasinat, kristallkuuli, kust tulevik välja voolab, kõikide soovide täitumise templit ja muid uskumatuid asju. See on võimalus osa saada külluslikust ja lõhnavast loovuse- ja unistustemaailmast, mis pakub põnevust kõigile, kes sinna sisse astuvad. PiparkoogiMaanial on 5 aastane sünnipäev,

Et keegi ei jääks piparkoogimaagiast ilma, kutsume kõiki piparkoogifänne ja võlureid osalema Üle – Eestilisel PiparkoogiMaania Internetivõistlusel, kuhu ootame teie fantaasiarohkeid piparkoogitöid teemal “Võlupood”! Osale üksi, perega, sõpradega või klassiga! Peaauhindadeks on Canoni fotoaparaadid, lisaks kuhjaga ergutuspreemiaid meie toetajatelt. Võistlus kestab 28.detsembrini.

“Võlupoe” avamine 16. dets. kell 18.00 Disaini- ja Arhitektuurigaleriis Tallinnas, Pärnu mnt. 6,

näitus on avatud iga päev 11.00 -18.00. Suletud 25. dets. ja 1. jaan.

Palju pilte ja põnevat infot näituste, kunsti ja võistluse kohta vaata www.piparkoogimaania.ee ja meie Facebooki lehelt. PiparkoogiMaania imele aitavad kaasa Hallik Pagarid, Dansukker, Meira Eesti, Overall, Sotapota ja Kultuurkapital.