Põhjamaad tulevad kevadel lähemale

22. märts, 2011

altPõhjala on otsustanud sellel kevadel astuda pika sammu Balti riikidele lähemale, üheskoos otse Tallinna vanalinna südamesse.

Maikuus muundub Raekoja platsi ääres asuv Hopneri maja Põhjala Disaini Majaks, kus kõigil huvilistel on võimalik tutvuda Põhjamaade tipptasemel rõiva- ja ehtedisainiga – neid seejuures ka osta -; osaleda töötubades ja seminaridel; nautida muusikat ja näitusi; nautida värskeid suupisteid pisikeses kohvikunurgas jne.

Pop-up shopi kontseptsioonist innustatud disainipoes löövad kaasa: Helicopter (Island), Ivana Helsinki (Soome), Tiia Vanhatapio (Soome), TITIMADAM (Soome), NOIR (Taani), KAKSITVA (Soome), Christina Ledang (Norra), Camilla Wellton (Rootsi), REVERY (Rootsi), De Sade (Norra) ja Katvig (Taani).

Kõigisse ettevõtmistesse kaasame Eesti oma ala spetsialiste ja tudengeid, kuid teretulnud on kõik külalised! Põhjamaade disainerid on huvitatud ka Eesti kolleegidega tutvumisest ja võimalike koostööpartnerite leidmisest.

Kogu loodussõbralikkusest kantud üritus on koondunud nime alla Nordic Look, mis on ka osa Tallinn 2011 programmist. Täpsemat teavet leiab märtsi lõpust ürituse koguleheküljelt ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) Eesti esinduse koduleheküljelt.

Nordic Looki puudutavatele küsimustele vastab meeleldi Eha Vain, PMNi kultuurinõunik telefonil 627 31 04 või e-posti teel eha.vain@norden.ee. Ajakirjanikud saavad abi Triin Oppilt, PMNi kommunikatsiooninõunik telefonil 627 31 07 või e-posti teel triin.oppi@norden.ee.