Põhjamaade disaini kuu lennutab Tallinnasse oma ala tipud

19. aprill, 2011

altNordic Look – Põhjamaade disain maikuises Tallinnas -, toob lisaks 14 eripalgelisele Põhjala rõiva- ja ehtedisainerile Eestisse seminaridele mitmeid oma ala spetsialiste, kellega on kõigil huvilistel võimalik tutvuda ürituse raames toimuvatel seminaridel.

Maikuu nelja nädala jooksul võtab keskkonnahoolivusest ja uuendusmeelsusest kantud Nordic Look seminaridel luubi alla säästva tootmine ja oma kaubamärgi loomise mitmest vaatevinklist.

Juba 3. mail kell 13 on loomeettevõtjad, moekunstnikud, tudengid ja kõik teised huvilised oodatud tutvuma De Sade by Madsi, Christina Ledangi, Tiia Vanhatapio, Revery, Camilla Welltoni, titiMadami, KAKSITVÅ brändide taga seisvate disaineritega.

Norra, Rootsi ja Soome disainerid tutvustavad seitsme minuti jooksul loomingut ning vastavad küsimustele. Ettevõtjatel, kes on huvitatud koostööst disaineritega, on pärast võimalik pidada juba täpsemaid kõnelusi. Selleks tuleb ühendust võtta Rootsi Eksportnõukogu Eesti esindusega: Allan Ehasalu, tel 6 651 808 / e-post allan.ehasalu@swedishtrade.se.

Nordic Looki seminarikavaga on võimalik täpsemalt tutvuda ürituse koduleheküljel www.nordiclook.ee. Ühtlasi on kõigil võimalik end seal seminaridele kirja panna – kohtade arv on piiratud!

Nordic Look toob esile ka Põhjamaade disaini kokkupuutekohad Eesti disainiga, kitsaskohad ja koostöövõimalused, kuidas muuta tootmine säästlikumaks. Kuidas luua ühist disainiruumi Läänemere piirkonnas, säilitades isikupära ja loomingulise vabaduse.

Tipptasemel moeloomingu näitusmüüki, seminare, näitusi ja kontserte täiendab Uuest Põhjala Toidust inspiratsiooni ammutav kohvikunurk, mille eest hoolitseb Amps. Disainisilla Eestiga rajab Nu Nordik – pood Tallinnas, kust saab endale soetada Eesti tipptasemel disaini.

Nordic Looki pop-up poe stiilis näitusmüük on avatud 2. kuni 29. maini kell 10-19 Hopneri majas, Raekoja plats 18, Tallinn.