Pressiteade 30.11.2009: Täna “plahvatab” Tartus ettevõtluskonverents

30. november, 2009
Loov Eesti ettevõtmisel toimub täna Tartus, Genilaistide Klubis kl 18 ettevõtluskonverents Plahvatus. Tartu Loomemajanduskeskus kutsub osalema!
Tahad kasutada võimalust, et lasta end inspireerida ettevõtluse teemadel? Ja seda natuke loovamas õhkkonnas kui loengusaal või seminariruum? Tule kuula, vaata ning lase mõttel plahvatada! Seda nii otseses kui ka kaudses mõttes ja kahes vaatuses.

4 kartmatut loometudengit stardivad oma ettevõtte loomisega. Nad on algajad, aga hakkamist täis. Kolme tunni jooksul jõuab vaatajateni loominguline sümbioos ettevõtluse ABCst, Aivar Pohlaku nõuanded suurelt ja globaalselt mõtlemisest, Valdo Randpere nipid müügist ja turundusest ning loovuskoolitaja Harald Lepisk räägib eduka ettevõtja 7 printsiibist. Kuna heade mõtete teoks saamisel on tihtilugu vaja ka raha, siis on kohal konsultandid BDA`st ja Invent Balitics’ist sellegi mure lahendamiseks. Lisaks kohtutakse päris ehtsa eeskujuga loomemajandusest režissöör Artur Talvikuga.

Konverentsi lõpus annab Tartu Loomemajanduskeskuse juhatuse liige Raul Oreškin ülevaate keskuse tegevustest ning loomeinkubaatorisse sisenemise tingimustest.

Info ja registreerimine Loov Eesti kodulehel: http://www.lmk.ee/plahvatus