Pürg valiti Helsingis toimuvale brändide turule

07. oktoober, 2016

Tartu Loomemajanduskeskuse ettevõte, pressvildist aksessuaare tootev Pürg valiti Helsingis esmakordselt toimuvale loomemajanduse brändide turule Nordic Brand Licening Market.

See 28.–29. novembril 2016 Helsingis esmakordselt toimuv loomemajanduse valdkonnale keskenduv üritus toob parimad Põhjamaade kaubamärgid kokku rahvusvaheliste müügiagentide, tootjate ja brändiekspertidega. Üritus annab osavõtjatele võimaluse tutvustada oma kaubamärki, leida uusi kontakte, teha kokkuleppeid ning saada inspiratsiooni ja uusi teadmisi.

Pürgi tegevjuhi Jürgen Jürgensoni sõnul on Nordic Brand Licensing Marketil osalemine võimalus tutvustada brändi Põhjamaadele ning saada otseseid kontakte suurte edasimüüjatega ning tipptasemel brändijatega. „Konkurss sellele üritusele oli päris tihe. Valituks osutumise tunnustus on alustava ettevõtte jaoks oluline ning kavatseme üritusest maksimumi võtta,“ lisas Jürgenson.

Õpilasfirmast välja kasvanud Pürg on loomemajanduskeskuse inkubatsiooniprogrammis alates 2016. aasta aprillist. 2015. aastal osales Pürg ka Ajujahi võistlusel, kus jõudis TOP 7 hulka.

Lisainfo: Jürgen Jürgenson, 5348 4871, jyrgen@purgbags.com, www.purgbags.ee
www.agma.fi/nblm