“Palju õnne igaks elujuhtumiks!” juba sel neljapäeval Võti Tulevikku karjääripäevadel

18. märts, 2011

altEelmise aasta lõpus korraldas Loov Eesti kolm teatrietenduse vormis koolitust pealkirjaga “Palju Õnne igaks elujuhtumiks!”, kus Pärnu Endla teatri näitlejad mängisid läbi ühe loomeettevõtte loomise võlud ja valud. Meil on hea meel teatada, et etendust saab nautida taas 7. aprillil Võti Tulevikku karjääripäevade raames.

Teatraliseeritud koolitus „Palju õnne igaks elujuhtumiks“ on Juhtimisteatri projekt, mis on spetsiaalselt tehtud Loov Eesti tellimusel looverialade jt. loomeettevõtlusest huvitatud üliõpilaste jaoks ja kirjeldab mikroettevõtjaks olemise võlu ja valu. Koolitus-etenduses mängivad Piret Laurimaa, Sepo Seeman ja Tiit Palu ning koolitust viib läbi Heiti Pakk.

Koolitus on sündinud koostöös Juhtimisteatriga ja on mõeldud kõigile üliõpilastele ning loomeinimestele, kes tahavad oma vaimu värskena hoida ja tulevikus oma loovust ettevõtlikult rakendada. Koolituses on kokku pandud kolm erinevat vormi – teater, loeng ja juhtumianalüüs ehk case-study. Näitlejad mängivad ette loo, mida lühikeste loengute ja kommentaaridega katkestatakse ja analüüsitakse. Kommentaaride ja analüüsiga läbi pikitud teatraliseeritud koolitus puudutab kaht olulist teemade ringi loovettevõtluses, millega hakkama saamine on igale loomingulisele inimesele paras pähkel. Esimene on seotud loomingu turu ja turustamisega, teine loomeettevõtte kasvamise ja juhtimisega.

Karjääripäevade eesmärk on tuua ettevõtted ja tudengid üksteisele lähemale, luua parimad võimalused omavaheliseks kontaktiks. Kontaktprojekt toimub ajavahemikus 6.-7. aprill 2011 Tallinna Tehnikaülikoolis, kuhu tulevad kokku ettevõtted ning tudengid üle terve Eesti kõigist kõrg- ja ülikoolidest. Etendus toimub auditooriumis I-202

Etendus algab 7. aprillil kell 16.00 , orienteeruv lõpp kell 18.00.
Osalemiseks registreeri ennast SIIN