Rahvusvahelised ettevõtlusgurud innustavad Eesti idufirmade loojaid

28. november, 2011

Neljapäeval ja reedel leiab Tallinnas aset idufirmade loojatele suunatud seminar, kus jagavad teadmisi rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtjad ja Eestis edu saavutanud alustavad ettevõtjad.


1.–2. detsembril toimuv Wantrepreneur 2 Entrepreneur on esimene seminar Eesti-Soome ettevõtlusteemalisest üritustesarjast Start Smart.

„Programmi esimene üritus keskendub ettevõtlusega alustamisele, sest oleme Eestis märksa vähem ettevõtlikud kui teistes Euroopa riikides,” põhjendas Eesti Arengufondi investeeringute divisjoni juht Heidi Kakko.

„Soovime Start Smart üritustesarjaga innustada algatusvõimelisi ja aktiivseid Eesti inimesi ettevõtlusega tegelema ning julgustame neid riigipiirist kaugemale vaatama. Toome siia maailma tipptegijad ning anname võimaluse õppida kohalike idufirmade praktilistest kogemustest. Sama oluline on ka võimalus omavahel tuttavaks saada, mida üritustel igati soodustame,” ütles Technopolis Ülemiste arendusteenuste projektijuht Tõnis Pechter.

Kahepäevasel seminaril Wantrepreneur 2 Entrepreneur saavad osalejad ammutada teadmisi ettevõtte loomisest, õige äriidee leidmisest ja arendamisest, investorite kaasamisest ning näpunäiteid valdkonna tippudelt oma ettevõtte paremaks käivitamiseks. Samuti jagavad ettevõtlusega alustamise kogemusi nüüdseks edukate idufirmade loojad.

Avaüritusel jagavad oma teadmisi Mark Turrell, kes pärjati maailma majandusfoorumil 2008 tiitliga tehnoloogiapioneer, ning  rohkete idufirmade käivitaja ja nõustaja Andrew J. Scott.

Üritusele saab registreeruda (www.start-smart.me) ja see on huvilistele tasuta. Töökeel on inglise keel.