Rahvusvahelistumise koolituse materjalid on nüüd eesti keeles kättesaadavad

07. august, 2018

Plaanid oma toote või teenusega minna rahvusvahelisele turule? Vaata üle ICCI projekti raames paljude riikide ekspertide poolt kokku pandud rahvusvahelistumise koolituse materjalid – need on nüüd saadavad ka eesti keeles.

Koolitusmaterjalid on tasuta, nendega tutvumiseks on tarvis vaid luua endale keskkonda konto.

Koolitusmaterjalid on kättesaadavad SIIT

 

ICCI projekt (rahvusvahelistumise programm kultuuri- ja loomesektori ettevõtjatele ning nende vahendajatele) põhineb KA2 strateegilisel partnerlusel, valdkonna innovaatiliseks arendamiseks, mida rahastab programmi Erasmus+ raames Euroopa Komisjon.

Projekti koordinaator on Itaalia Kaubanduskoda Lyonis, kaasa löövad organisatsioonid Eestist (Loov Eesti), Saksamaalt (Gelsenkirchen Municipality), Ungarist (KIKK), Itaaliast (Materahub Industrie Culturali e Creative), Hispaaniast (FyG), Rumeeniast (PowerNet) ja Ühendkuningriigist (Creative Alliance).

Projekti finantseerib Euroopa Komisjoni programm Erasmus+, mis edendab hariduse arendamist Euroopas ning keskendub kultuuri- ja loomemajanduses tegutsevate ettevõtete (nii ettevõtjad kui ka ärivahendajad) oskuste ja teadmiste parandamisele, et toetada nende äritegevuse või kultuuriprojektide rahvusvahelistumist.