Rait Arro muljed Creative Business Cupilt

21. november, 2014

RAIT ARRO

“Maailma parimate loovettevõtete koondamine ühte ruumipunkti Kopenhaagenis annab võimaluse õppida erakordsetelt inimestelt, kuidas näha meie igapäevaelu värskes valguses ning pakkuda läbinägelikke lahendusi suurtele ja väikestele probleemidele. Võistlevaid ettevõtteid jagus tööstusdisainist meelelahutuseni, terviseteenustest hariduseni,” jagas Eesti esindaja Rait Arro muljeid Creative Business Cupilt.

“Creative Business Cup sündmuse formaat on minu hinnagul väga elujõuline ning põnev on see, et korraldajad on jätkuvalt avastamas sündmuse tegelikku potensiaali osalejate jaoks, olgu nad võistlejad, mentorid, investorid ja muidu loovmõtlemise huvilised. Näiteks käesoleval aastal lisandunud konverentsiformaat oli väga intrigeeriv ja avas läbiva teemablokina loovettevõtjatele olulise turule liikumise kanali, ühisrahastuse kampaaniate, köögipoolt,” rääkis Rait.

“Mul on eriliselt hea meel, et Loov Eesti juhtimisel korraldati enne Creative Business Cup rahvusvahelist finaalvõistlust ka tugev koolitusprogramm. Tallinnasse kogunesid Baltikumi tugevaimad loovettevõtted ning said praktilist nõu enda ettevõtete müügikõnede lihvimiseks. Selle aasta lõppvõistlusel II koha võitnud lätlaste firma GiGi Blocks oli kõige suurema transformatsiooni läbi teinud justnimelt tänu eelnenud koolitusele. Suurepärane tulemus lätlastelt ning veenev tunnustus Loov Eesti nutikale korralduskompetentsile.”

Vaata lisa http://www.creativebusinesscup.com/

http://aidenapp.com/

Loe lisa: Loov Eesti Kopenhaagenis: Creative Business Cup